Metallica - Master of Puppets Istanbul Canlı

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkes açılışı Creeping Death ile bekliyorken bir anda Master çalmaları efsaneydi. Tribünde oturan arkadaş çekmiş bende yükleyeyim dedim. Dün gece orada olmayan kesinlikle çok şey kaçırdı :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Herkes açılışı Creeping Death ile bekliyorken bir anda Master çalmaları efsaneydi. Tribünde oturan arkadaş çekmiş bende yükleyeyim dedim. Dün gece orada olmayan kesinlikle çok şey kaçırdı :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sitelerinde zaten belirtmişlerdi Master Of Puppets ile başlayacaklarını ama sonradan Creeping Death mi dediler ?

Batı 1'in en önündeydim. :D

Valla ben black ayaktanın en önündeydim ama black ayakta alan bir çok kişi elini kolunu sallaya sallaya tribüne gitti kimse de bir şey demedi :D Saha içinde bilet kontrolü falan yoktu. Hatta ben de tribüne gidecektim ama en önden yer kapınca bırakmak istemedim :D

Sitelerinde zaten belirtmişlerdi Master Of Puppets ile başlayacaklarını ama sonradan Creeping Death mi dediler ?

Metallica genelde konserlerine Creeping Death ile başlıyor. Ama By Request turnesinde Battery ile başladılar hep. (Eğer setlistde varsa) Battery bizde SMS oylamasına kaldığından herkes açılışı Creeping Death ile bekliyordu ama Master çaldılar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı