Metallica'nın yeni albümü "72 Seasons" çıktı!

Açıkçası ben direkt olarak giriş riffi ile ''Kill'em All'' havası yakaladım. Zaten şarkıyı da Kill'em All ayarında tutmuşlar.
Kill'em All, Reload, Garage Inc. ve Hardwired.. To Self-Destruct karışımı diyebilirim. Ama ilk hissettiğim Kill'em All ve Garage Inc. havası elbette.

Albüm thrash değil heavy metal olacak Lux Aeterna'a bakılırsa. Son albümleri de heavy metal zaten. Bir kaç şarkının thrash olacağını düşünüyorum onun dışında gerisi heavy metal olur. Çoğu old school metal gruplarının yeni çıkan albümleri de heavy bir sound'da biraz.

Böyle gruplar neden Türkiye' ye gelmiyorlar anlamıyorum. Gerçi zamanında gelen geldi ama, ben maalesef 2006 doğumlu olduğum için ve etrafımdaki insanlar gibi çakal çukal dinlemediğim için böyle grupları görmeyi özellikle de en çok Guns N' Roses'ı görmeyi hep hayallerimde yaşıyorum. 🥹
Söylendiği gibi kurdan kaynaklı olsa gerek. Türkiye'de konser veren kaliteli grupların da en ucuz konser bileti 600 TL oluyor. Bu 600 TL'de geçen seneydi. Şu an bilmiyorum.

Söylendiği gibi kurdan kaynaklı olsa gerek. Türkiye'de konser veren kaliteli grupların da en ucuz konser bileti 600 TL oluyor. Bu 600 TL'de geçen seneydi. Şu an bilmiyorum.
Gelirlerse benim için fiyatının önemi yok zaten. Koskoca ömründe bir kere görürsün zaten. Onun için ne olursa olsun parasını veririm.
Ama dürüst olalım, hiçbir zaman GN' R , Metallica gibi gruplar gelmeyecek.😭

Rica etsem "Hardwired to Self Destruct" gibi olmasın.

Beklentim Iron Maiden'ın Book of Souls veya Senjutsu albümleri gibi orijinal içerisi dolu dolu bir albüm bekliyorum.

Gelirlerse benim için fiyatının önemi yok zaten. Koskoca ömründe bir kere görürsün zaten. Onun için ne olursa olsun parasını veririm.
Ama dürüst olalım, hiçbir zaman GN' R , Metallica gibi gruplar gelmeyecek.😭
Son çare elektro gitar alıp kendin çalacaksın artık.

Keşke karşılayacak kadar para olsa.

Elektro gitar fiyatları da güzelmiş az önce bakayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı