MetaMask para nasıl çekilir?

Ablana durumu anlat. 40 dolar az para değil. Yapacağı bir Binance hesabı oluşturmak.

Söyledim ama sanırsam hesapta BNB olması gerekiyormuş.

Durumu ailenden birine söyle Binance TR hesabı açsın sonra oradan coini satıp USDT'ye dönüşüyor USDT'yi de Türk lirasına sat. Ablana yaptırabiliyorsan söyle 5 dolar sana vereceğim diye yapabilir.

Adan kovana atmış dolandırıldım.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun hocam adama ulaşmayı deneyin kanıtlar varsa mesaj falan şikayetçi olabilirsin.

Hocam az çok internetten anlıyorum sattığım hesabı geri alırım o rahat ama büyük ihtimalle o çocuğu bulup biraz korkuturum başkasına yapmasın diye.

Geçmiş olsun hocam adama ulaşmayı deneyin kanıtlar varsa mesaj falan şikayetçi olabilirsin.

@zerennnn şu an ne yapacaksın?

Hocam hemşehri çıktık bende hayraboluluyum.

Hocam az çok internetten anlıyorum sattığım hesabı geri alırım o rahat ama büyük ihtimalle o çocuğu bulup biraz korkuturum başkasına yapmasın diye.

İyi o zaman hocam böyle dolandırmaya hakları yok bende 2021 de 343 TL dolandırıldım ama bir şey yapamadım keşke yapabilseydim çık sinir bozucu. Tekrardan geçmiş olsun.

Hocam hemşehri çıktık bende hayraboluluyum.

Ben çorluluyum hocam gerçekten hemşehri çıkmışız.

Yeni konular

Geri
Yukarı