MetaMask'ta NFT gönderebilmek için ne kadar ETH gerekli?

Hiçbir banka kartta, sanal cüzdanda param yoktu.

Bana NFT alamadığını söyledi sonra bir siteye bağlattırdı linki: Home | BLOCKCHAIN DAPPS PLATFORM

Nasıl bir site bağlattırdım diye ilerse sorun yaşar mıyım?

Hakkınızı helal edin fazla soru sordum size.Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hiçbir banka kartta, sanal cüzdanda param yoktu.

Bana NFT alamadığını söyledi sonra bir siteye bağlattırdı linki: Home | BLOCKCHAIN DAPPS PLATFORM

Nasıl bir site bağlattırdım diye ilerse sorun yaşar mıyım?

Hakkınızı helal edin fazla soru sordum size.Çok teşekkür ederim.
Bağlamasaydınız keşke. Cüzdanınızı çalabilir :(

Merhaba dostum,

İlk önce belirtmek isterim ki OpenSea'ye yeni eklenen güncellemeyle artık $ETH ile ücretsiz bir şekilde yükleme yapabiliyoruz ve herhangi bir ücret ödememiz gerekmeksizin NFT'lerimizi listelememiz mümkün hale geldi.

Satış işlemi sırasında bazı kullanıcılar, NFT'nin belirlenen fiyatının dışında bir teklif sunabiliyorlar. Örneğin, NFT'nin fiyatı 5 dolar olarak belirlenmiş olsun. Bu durumda, bir kullanıcı daha yüksek veya daha düşük bir teklif sunarak NFT'yi satın almak isteyebilir. Sadece bu aşamada onay vermeniz yeterli olacaktır, bunun dışında herhangi bir işlem yapmanız gerekli değildir.

Bunun dışında size atılan herhangi bir site, istek dolandırıcılık içindir. Dikkate almayın.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Merhaba dostum,

İlk önce belirtmek isterim ki OpenSea'ye yeni eklenen güncellemeyle artık $eth ile ücretsiz bir şekilde yükleme yapabiliyoruz ve herhangi bir ücret ödememiz gerekmeksizin NFT'lerimizi listelememiz mümkün hale geldi.

Satış işlemi sırasında bazı kullanıcılar, NFT'nin belirlenen fiyatının dışında bir teklif sunabiliyorlar. Örneğin, NFT'nin fiyatı 5 dolar olarak belirlenmiş olsun. Bu durumda, bir kullanıcı daha yüksek veya daha düşük bir teklif sunarak NFT'yi satın almak isteyebilir. Sadece bu aşamada onay vermeniz yeterli olacaktır, bunun dışında herhangi bir işlem yapmanız gerekli değildir.

Bunun dışında size atılan herhangi bir site, istek dolandırıcılık içindir. Dikkate almayın.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Güzel bir şekilde açıklamışsın çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı