MetaMask'te Matic'e çevirmeden Binance'a kripto gönderdim!

oguzhanhosca

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı, Editör
MetaMask, Weth'u Matic'e çevirmeden Binance cüzdanıma ETH ağına gönderdim. Matic olarak atmadığım için maalesef Binance'ta para gözükmüyor, yani yanlış parayı yanlış ağ üzerinden gönderdim. Polygonscan üzerinde işlem onaylı şekilde gözükmekte, bu işlemi nasıl geri döndürebilirim veya gönderilen Weth'u farklı bir kriptoya çevirip Binance'a doğru şekilde gönderebileceğim bir işlem var mı? Bunu yaşayanlar oldu mu? Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-12 173209.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-07-12 173209.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 31
Bu Telegram kanalına girip adminlere sor sana yardımcı olacaklar.

MetaMask, Weth'u Matic'e çevirmeden Binance cüzdanıma ETH ağına gönderdim. Matic olarak atmadığım için maalesef Binance'ta para gözükmüyor, yani yanlış parayı yanlış ağ üzerinden gönderdim. Polygonscan üzerinde işlem onaylı şekilde gözükmekte, bu işlemi nasıl geri döndürebilirim veya gönderilen Weth'u farklı bir kriptoya çevirip Binance'a doğru şekilde gönderebileceğim bir işlem var mı? Bunu yaşayanlar oldu mu? Yardım eder misiniz?
O para sizden çıktı Binance üzerinde Weth desteği varsa sisteme tanımlarlar paranızı.

Yanlış ağ üzerinden gönderilen bakiyeyi yüksek ihtimalle geri alamazsınız. Binance üzerinde aynı adres sizin ağınızda işlem görüyorsa yardımcı olabilirler.

Geri
Yukarı