Çözüldü Metin 2 ban olayı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bir söylenti duydum, siz ezik seviyelerde falan küfür ederseniz ve biri sizi s. S. Alıp, Metin 2 Destek'e bildirirse ban yermişiz.
Lakin bu ban siz ezik seviyeler de değil de, yüksek seviyeler ulaştığınız zaman (20. seviye de ettiniz, aylar sonra 80 oldunuz) oyun yöneticileri direk ban atıyormuş.

Şimdi olayı anlatayım;
Biri beni ayar etti, ben de ona dedim ki:

Çocuk ss. Aldım dedi ve desteğe atacağım dedi.
Baya param var yan hesaba aktardım lakin 1 haftadır daha ban yemedim ve artık hesabımı yüksek seviyelere kastırmak istiyorum.
Sizce ban yer miyim? Bu söylenti doğru mu?

Çözüm
Küfürün her türlüsü suç ve ceza yedirten bir şey. :D

Düşük seviye veya yüksek seviye fark etmeksizin ban yiyebilirsiniz.

Ayrıca dediğiniz şey neydi?
Küfürün her türlüsü suç ve ceza yedirten bir şey. :D

Düşük seviye veya yüksek seviye fark etmeksizin ban yiyebilirsiniz.

Ayrıca dediğiniz şey neydi?
Şunları dedim; Sen hayatımda gördüğüm en farklı geri zekalısın. Seninle aynı oyunu oynayan aklımı s....
Ailevi değerlere hakaret yoksa endişelenmene çok gerek yok.
Asla.

Bir söylenti duydum, siz ezik seviyelerde falan küfür ederseniz ve biri sizi s. S. Alıp, Metin 2 Destek'e bildirirse ban yermişiz.
Lakin bu ban siz ezik seviyeler de değil de, yüksek seviyeler ulaştığınız zaman (20. seviye de ettiniz, aylar sonra 80 oldunuz) oyun yöneticileri direk ban atıyormuş.

Şimdi olayı anlatayım;
Biri beni ayar etti, ben de ona dedim ki:

Çocuk ss. Aldım dedi ve desteğe atacağım dedi.
Baya param var yan hesaba aktardım lakin 1 haftadır daha ban yemedim ve artık hesabımı yüksek seviyelere kastırmak istiyorum.
Sizce ban yer miyim? Bu söylenti doğru mu?
Metin 2'de alınan videoların gerekli tüm şartları taşısa da saat Server gözükmesi vs. her şeyi düzgün çekse bile 1 ay geçerlilik süresi var. 30 gün içinde ticket atmazsa levelin fark etmez. İster 1 level ol ister 120, herhangi bir sorun olmaz.

Metin 2'de alınan videoların gerekli tüm şartları taşısa da saat Server gözükmesi vs. her şeyi düzgün çekse bile 1 ay geçerlilik süresi var. 30 gün içinde ticket atmazsa levelin fark etmez. İster 1 level ol ister 120, herhangi bir sorun olmaz.
Bu +90 seviyeler toplu ban yemiş ya, buna bağlıyorum biraz isyan etmişler Youtube'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı