Metin 2 PvP İndirdikten Sonra Virüs Girmesi

Newermind

Hectopat
Başlıktan söylediğim gibi PvP server yükledikten sonra değişik bir hata geliyor. Her 15 dakikada 1 saat de bir bu uyarı gelip duruyor. Anlamadım gitti cevaplarsanız sevinirim.
dd.jpg

Zaten rehbere uyarak yaptım ve sistemime uyumlu sürücüyü yükledim AMD 7000 altına artık güncelleme vermeme kararı almış hatta bu kararı yeni değil çok eskiden almış benim ekran kartım:
ATI Mobility Radeon HD 4300 Series
AMD nin sitesinde yüklediğimde tek değişiklik 4300/4500 olarak geliyor yani AMD ye göre en güncel sürücü bu zaten bur sürücüde kaç sene önce verilmiş ama her seferinde de ben bu sürücüyü yüklediğimde bu sürücü yerine Windows Update ye göre kendi güncel olduğu sürücüyü atıyor yani ATI Mobility Radeon HD 4300 Series rehbere uymayacak kadar salak değiliz merak etme.
Bu arada sürücü vermez diyosunda ben DDU tamamen temizliyim yeni sürücüleri yüklemek istediğimde internete bağlıyken kendi kendine sürücü yüklüyor.

Bu arada sürücü vermez diyorsun da ben DDU tamamen temizliyim yeni sürücüleri yüklemek istediğimde internete bağlıyken kendi kendine sürücü yüklüyor.
Yüklemez. Yüklese de varsayılan görüntü dosyasını yükler. Onunla da oyun vs'ye giremezsin.
AMD ye göre en güncel sürücü bu zaten bur sürücüde kaç sene önce verilmiş ama her seferinde de ben bu sürücüyü yüklediğimde bu sürücü yerine Windows Update ye göre kendi güncel olduğu sürücüyü atıyor
Doğru düzgün yüklendiyse otomatik indirmez indir demediğin sürece.

ATI Mobility Radeon HD 4300 Series
Desteklemeyen bir işletim sistemine neden geçtiniz o zaman? Desteklenen bir sürüme geçin hala yapamazsanız.

Desteklemeyen bir işletim sistemine neden geçtiniz o zaman? Desteklenen bir sürüme geçin hala yapamazsanız.
Oynadığım bilgisayar zaten oyun bilgisayarı değil ben bu bilgisayarı online oyunlar için kullanıyorum kalkıpta Metin 2 gibi bir oyun için GTX 980( aklıma ilk geleni söyledim ) alırsam bana göre bu biraz israf olmuş olur SP oyunlar fazla oynamıyorum yani.
Doğru düzgün yüklendiyse otomatik indirmez indir demediğin sürece.
Önüme bir uyarı ve yatta indir diye bir şey gelmiyor DDU rehberinde ne varsa aynısını yapıyorum.
İsterseniz şöyle yapayım ben işlemleri mi tek tek kendi telefonumla video ya alayım size bunu e-posta yoluyla atayım eğer olur derseniz.

Son düzenleme:
İsterseniz şöyle yapayım ben işlemleri mi tek tek kendi telefonumla video ya alayım size bunu e-posta yoluyla atayım eğer olur derseniz.
Postaya gerek yok buraya da paylaşabilirsiniz. Ancak paylaşmanız birşeyi ifade etmeyecek.
Oynadığım bilgisayar zaten oyun bilgisayarı değil ben bu bilgisayarı online oyunlar için kullanıyorum kalkıpta Metin 2 gibi bir oyun için GTX 980( aklıma ilk geleni söyledim ) alırsam bana göre bu biraz israf olmuş olur
Oyun bilgisayarı olup olmadığını nereden bilelim bunu belirtmediğiniz için zaten rapor istiyorduk anlayalım diye ama hala sonuç yok. İlle de 980'e gerek yok 980 takabilecek bir bilgisayarın varsa bunu bile alman güncel kalmasını sağlar.
ASUS R5 230 SILENT DDR3 1GB AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Dediğim gibi dediklerinizle biraz benim yaptıklarıma bakıyorum ama dedikleriniz hep tam tersi oluyor bilgisayarımda belki eski bir sistem olduğundandır belki dediklerinizdendir ama tekrar bir üstünden geçtim ama yanlış veyatta hatalı bir şey yapmıyorum öneri için sağolun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı