Çözüldü Metin 2 PVP büyülü sura itemleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

per

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir Metin 2 oynuyorum fakat sürekli benden daha güçlü insanlarla karşılaşıyorum fakat itemlerimi her karaktere özel diziyorum. Beni diğer karakterlerden ayırıcak iç item efsunları hakkında bilgi verir misiniz?

Çözüm
Delici ve güç büyülü suranın olmazsa olmazı, kalkana güç-zeka-yarı insan-bloklama, kolye ve ayakkabına kritik-savunma-sersemletme-HP, bileziğine delici-HP-büyü-yarı insan, kaskına yarı insan-büyü-zehirleme, silahına delici-kritik-yarı insan-güç/zeka-zehirleme, zırhına da HP-STR-savunma-HP absorbe getirirsen senden güçlü olanlarla kafa kafaya gidersin :) (Itemlarını karaktere özel dizdiğin için iç itemleri bu şekilde yazdım)
Delici ve güç büyülü suranın olmazsa olmazı, kalkana güç-zeka-yarı insan-bloklama, kolye ve ayakkabına kritik-savunma-sersemletme-HP, bileziğine delici-HP-büyü-yarı insan, kaskına yarı insan-büyü-zehirleme, silahına delici-kritik-yarı insan-güç/zeka-zehirleme, zırhına da HP-STR-savunma-HP absorbe getirirsen senden güçlü olanlarla kafa kafaya gidersin :) (Itemlarını karaktere özel dizdiğin için iç itemleri bu şekilde yazdım)

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı