Metin 2 tarzı Android veya Windows oyun

Makaleler
44
CS:GO falan indirdim. CS:GO'yu sevmeme rağmen Metin 2'den vazgeçemiyorum.

Türkçe olmasını istiyorum. Hemen iki eşya kastıktan sonra savaş istemiyorum. Alnımın teriyle oyuna emek verip oynamak istiyorum. Daha önce söyledim fazla oyun oynamak yasak diye. Ama ne yapayım? Ameliyat olduğum için ve bir de iltihap kaptığı için evdeyim pazartesi gününe kadar. Eğer doktor işte çalışmak yasak derse vay benim halime. Oyun bilgisayarı hayali uçup gidecek. Zaten psikiyatride az oyun oynamamı istiyor. Çıkmaza giriyorum arkadaş. Oyun benim için zararlı bir şey. E bacağım sakat yürüyemiyorum. Evde mal mal takılıyorum. 26 tane olan ilaç 10 taneye kadar düştü. İyileşiyorum artık. Psikiyatri bedensel iş yap kafanı yorma diyor. Oradan ortopedi doktoru çıkıyor çalışmak yasak. Ölüm, ölüm.

Dalga geçmek serbest haberiniz olsun. 😁 Ama dozunda yapın. Birbirimizi üzmeyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayar versiyonu zevk vermese de azıcık Metin 2 havası var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayar versiyonu zevk vermese de azıcık Metin 2 havası var.
Tavsiyen için teşekkürler fakat Türkçe değil. Onu belirtmiştim.

. Alnımın teriyle oyuna emek verip oynamak istiyorum. Daha önce söyledim fazla oyun oynamak yasak diye. Ama ne yapayım? Ameliyat olduğum için ve bir de iltihap kaptığı için evdeyim pazartesi gününe kadar. Eğer doktor işte çalışmak yasak derse vay benim halime. Oyun bilgisayarı hayali uçup gidecek. Zaten psikiyatride az oyun oynamamı istiyor. Çıkmaza giriyorum arkadaş. Oyun benim için zararlı bir şey. E bacağım sakat yürüyemiyorum. Evde mal mal takılıyorum. 26 tane olan ilaç 10 taneye kadar düştü. İyileşiyorum artık. Psikiyatri bedensel iş yap kafanı yorma diyor. Oradan ortopedi doktoru çıkıyor çalışmak yasak. Ölüm, ölüm.
Bunun hakkında ne yapabilirim? Valla beyin diye bir şey kalmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı