Metin 2 Torrent Güncellemesinde Hata

DNS ve VPN denediniz mi? Steam mi kullanıyorsunuz? Steam kullanmıyorsanız Steam aracılığı ile indirip Steam dosyalarından el ile açmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabiliyorsunuz, Steam'den bağımsız şekilde.

DNS ve VPN denediniz mi? Steam mi kullanıyorsunuz? Steam kullanmıyorsanız Steam aracılığı ile indirip Steam dosyalarından el ile açmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabiliyorsunuz, Steam'den bağımsız şekilde.
Dns veya Vpn denemedim. Evet Steam kullanıyorum. Ne yapacağımı anlamadım.

Affedersiniz ama internette yazan tüm yöntemler derken neleri kastettiniz? Akla belki de ilk gelecek yöntemdir DNS kullanmak.
Şöyle oldu internette dns ile 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapın dedi yaptım olmayınca geri haline getirdim
Affedersiniz ama internette yazan tüm yöntemler derken neleri kastettiniz? Akla belki de ilk gelecek yöntemdir DNS kullanmak.
Sizin öneriniz ne

Denediğiniz yöntemleri bileyim ki farklı yöntemler düşüneyim diye sordum. Önerimi söyledim. Sonucunu söylemediniz.
Hocam yükleyici silip yeniden yükledim ,ağ ve paylaşım merkezinden dnsyi değiştirip 8.8.8.8 alttaki kısmı da 8.8.2.2 yaptım,modeme res attım
Denediğiniz yöntemleri bileyim ki farklı yöntemler düşüneyim diye sordum. Önerimi söyledim. Sonucunu söylemediniz.
Usta lütfen yardım et vallahi soldum şu hatayı görmekten.

Son düzenleme:
Arkadaşlar foruma yeni üye oldum sırf şu aldığınız hataya çözüm olmak için. Denediklerinizin hepsini denedim aylardır şu oyunu doğru düzgün yükleyip oynayamadım. Ama çözümünü buldum. Arkadaşlar sorun internetiniz de ama DNS ile ilgisi pek yok. İnternet bağlantınızı mobil cihaz üzerinden yapıcaksınız. Sorun %100 çözülüyor. 1.5 GB Kadar bir limit tüketiyor ama başkada bir yolu yok. Daha detaylı bilgi için bir video hazırladım sırf bunun için. Çözümünü daha detaylı buradan izleyerek çözebilirsiniz ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı