Metin2 0xc0000142 ve granny2.dll Hatası

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
En son yaptığım işlemleri söyleyeyim size bu işlemlerden sonra metin 2 pvp açılmadı auto pack atıyor başlat diyorum oyun açılmadan bu hatayı alıyorum..

En son yaptığım işlemler;
-İşlemciye OC+0.5 Voltaj

[Bu İşlemlerde Bilgisayarın Elektiriği Tamamen Kesilmiştir]
-BİOS pili takılıp çıkarılması
-Eski Ekran kartı driverın kaldırılması ardından ekran kartının sökülmesi
-Razer Game Booster yüklenmesi
-Yeni ekran kartının takılması ve son BETA driverın yüklenmesi

Şuan hiç bir metin 2 açılmıyor. Gerçek metin 2 açılıp kapanıyor, pvpler hata veriyor. Vallaha format atalı 4 gün oldu yeniden format atarsam da şuan 64 bit kullanıyım 32 bit kurmayı düşünüyorum hem denemiş olurum.

AVG FREE oyunlara girerken devredışı..

Buda hataların görüntüleri;

Ekran Alıntısı.JPG

Ekran Alıntısı1.JPG

Ben bu bilgisayardan ne çektim be üstadlar... :technopat:

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi belki aynı yaştayız ama öncelikle bilginden dolayı sana saygım var. Eleştirini anlıyorum fakat bunu ben oynamıyorum kardeşim yazın arkadaşlarıyla oynuyor bu pc bana ait değil win8 kullanamaz kardeşim yoksa bende biliyorum Metin 2 gereksiz olduğunu ama kardeşim zevk alıyor saygı duymak lazım.

Verdiğiniz dosyaları hem system32 hemde syswow64' attım oyun dosyaların içine de attım fakat hata devam ediyor oyunun sitesinde net framework 3.5 gereklidi diyor bende 4.5.1 var 3.5 kurmaya çalıyorum hata veriyor "düzgün bir şekilde yüklemedi tekrar kurulsun mu" diyor ?

Win 8.1 denemek istiyorum Verdiğiniz linkte Microsoft OneDrive var bunları IDM ile indirmek mümkün müdür ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı