Metin2 benzeri Single Player oyun önerisi

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
RAM
12 GB
Ekran kartı
GeForce 840m
İşlemci
İ7-4712mq
Arkadaşlar Online oyun aramıyorum. Tek başıma oynayabileceğim level atlamalı, item kasmalı, skill kullanmalı Online olmayan oyun var mı? Witcher 3'ü oynamak isterdim şimdi ki bilgisayarım kaldırmıyor. Skyrim oynuyorum bu oyunda inanılmaz derin, çok güzel fakat çok uzun geliyor bana ve bu oyunda skill kullanamıyorum. Büyü var ama savaş esnasında Witcher gibi skill kullanamıyorum. Bu kriterlerde oyun var mı?

Ben tam anlamıyla bir oyun bulamadım. Başka sayfalardan önerilere baktığımda Dragon Age: Inquisition diye bir oyun önerisi gördüm ama bahsettiğim kriterlere ne kadar yakın emin değilim.

Arkadaşlar Online oyun aramıyorum. Tek başıma oynayabileceğim level atlamalı, item kasmalı, skill kullanmalı Online olmayan oyun var mı? Witcher 3'ü oynamak isterdim şimdi ki bilgisayarım kaldırmıyor. Skyrim oynuyorum bu oyunda inanılmaz derin, çok güzel fakat çok uzun geliyor bana ve bu oyunda skill kullanamıyorum. Büyü var ama savaş esnasında Witcher gibi skill kullanamıyorum. Bu kriterlerde oyun var mı?

Mafia 1 oynamadıysanız şiddetle öneririm hocam bana göre Mafia 2'den çok daha güzeldir.

Mafia 1 oynamadıysanız şiddetle öneririm hocam bana göre Mafia 2'den çok daha güzeldir.

Benim aradığım oyunların çok ötesinde bir öneri olmuş bu. Mafia 2'yi hikayesinin çeyreği kadar oynamıştım gayet güzeldi. Sonra bilgisayara format atınca gitti tekrar yüklemedim. Şu an RPG oyunlarına aşermiş durumdayım. Tam aradığım gibi oyun yok. Halihazırda Skyrim oynuyorum ama skill kullanımı yok,
Ben de ilk oyunundan yeni başladım. Yeni yeni keşfediyorum. Skill kısmı daha çok saldırı tipi olarak var ama belki daha fazladır da ben keşfetmemiş olabilirim. Daha başlardayım.
Not alayım bu oyunu, bir ara incelerim umarım aradığım gibi olur.

Geri
Yukarı