Çözüldü Metin2 "bir hata oluştu lütfen destek birimine başvurun"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

dark2323

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
Xfx Speedster Merc 319 Radeon Rx 6900 Xt Black 16
Anakart
Gigabyte X570 Aorus Master Am4 Amd Ryzen 3 Ddr4
İşlemci
Intel® Core™ i7-1195G7 İşlemci (12 M Önbellek, 5,0
Metin2 oynayacagım Steam'de ama oyuna girdigimde server seçiyorum ve bir hata oluştu lütfen destek birimine başvurun diyor.

@dark2323
Ban yemiş olabilirsiniz aynı sorun bende oldu ve makrodan ban yedim fakat hiçbir şekilde hile kullanmamıştım çok garip. Ban yediğim halde "Bu hesap engellendi" yazısı yerine "bir hata oluştu lütfen destek birimine başvurun" yazısı gelip sonra ticket attığımda ise ban yemişsiniz diye geri dönüş yapmışlardı. Tavsiyem metin 2 destekten ticket atıp yardım istemeniz.

Kendi istemcisi üzerinden girmeyi deneyin. Benim oynadığım zamanlar Steam'den kimse girmiyordu çünkü aynı anda birden fazla hesap açmaya izin vermiyordu. Gameforge Client ile girmeyi deneyin. Orada da Steam'e bağlı olduğu için sorun çıkabilir belki.

Steam hesaplarının oyuna girememesi - Metin2 Türkiye Bu sorun 2 ayı aşkındır mevcut olan bir sorun. Bu konu üzerinden takip edebilirsiniz. (Metin2 forumu olduğu için paylaştım umarım sorun olmuyordur.)

@dark2323
Ban yemiş olabilirsiniz aynı sorun bende oldu ve makrodan ban yedim fakat hiçbir şekilde hile kullanmamıştım çok garip. Ban yediğim halde "Bu hesap engellendi" yazısı yerine "bir hata oluştu lütfen destek birimine başvurun" yazısı gelip sonra ticket attığımda ise ban yemişsiniz diye geri dönüş yapmışlardı. Tavsiyem metin 2 destekten ticket atıp yardım istemeniz.
Makro ban sebebi zaten. Ancak bunu tespit etmeleri çok zor. Ip adresiniz vs. değiştiyse oyun sırasında, o yüzden ban yemiş olabilirsiniz. Metin2'de böyle saçmalıklar mevcut maalesef. Bu arada bu bir ban yazısı değil. Siz muhtemelen Gameforge Client'ten oynuyorsunuz ve size gelen yazı "Oyun sizin için mevcut değil." gibi bir yazıdır.

Kendi istemcisi üzerinden girmeyi deneyin. Benim oynadığım zamanlar Steam'den kimse girmiyordu çünkü aynı anda birden fazla hesap açmaya izin vermiyordu. Gameforge Client ile girmeyi deneyin. Orada da Steam'e bağlı olduğu için sorun çıkabilir belki.

Bir deneyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı