Metin2 donuyor

Hero 0.1

Decapat
Yer
de_dust2
Daha fazla  
Meslek
e-spor
Merhaba. Metin2 oynuyorum 1 haftadır. Güncellemeden sonra oyun bende bir dondu daha kapanmadı. Görev yöneticisinden durdurmaya falan çalıştım olmadı. Yeniden başlattım. Yine girdim dondu kaldı. Tekrar başlatmak zorunda kaldım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Peki tonlarca ödül almış oyunun kalitesiz olduğunu nereden çıkarttın?
Oyuna kötü demiyor motoruna vesaire diyor ve haklı. Bu oyunda hileler kaç yıldır cirit atıyor oyunda bulunan buglar yıllardır çözülmüyor. Haksız banlar havada uçuşuyor ancak hileciler yemiyor. Buna rağmen kaliteli mi oluyor oyun? Oyun kaliteli ancak düzeltilmeli. Neden oyundaki buglara karşı oyuncular çözüm alıyor? Neden pazar haritası kasıyor? Neden siyah ekran alıyoruz? Neden bu kadar çok bug var ve çözülmüyor? Neden hile dolu oyunda? Neden on binlerce lira yatıran adam ban yiyip tekrar açıp yatırıyor? Soru çok.

Oyuna kötü demiyor motoruna vesaire diyor ve haklı. Bu oyunda hileler kaç yıldır cirit atıyor oyunda bulunan buglar yıllardır çözülmüyor. Haksız banlar havada uçuşuyor ancak hileciler yemiyor. Buna rağmen kaliteli mi oluyor oyun? Oyun kaliteli ancak düzeltilmeli.
Oyunun zaten motoruna veya yönetimine iyi demiyorum ki zaten TR'de bunu yıllarca çözemediler. Hala da girsem şimdi TR'ye 1 saat içerisinde en az 10 hile bulurum. Oyun motoru veya yönetim de evet kötü, ama sadece oyuna laf ettirmem 😞

Doğrudur. Bir GM olsam hiçbirine acımam var ya 🤪
Ban yeseler saniyesinde yeni hesap açıyorlar farketmez ki. Hileye kökten çözüm lazım.

M2BoB'u satan YMIR yani direk oyunun yapımcısı çaktırmadan hile satıyor. Hilesiz oynayanlar için nesne markete "oto av" adında resmi hile getirdiler. COMA DeRiNDaRBe zaten gitti oyuncuya edit item sattı. Sözde COMA olacak p******* ne diyelim artık. Şu oyunu mahvettiler. Ulan vergi ödememek için Türkiye'ye bayii açmıyor Gameforge.

Ban yeseler saniyesinde yeni hesap açıyorlar farketmez ki. Hileye kökten çözüm lazım.

M2BoB'u satan YMIR yani direk oyunun yapımcısı çaktırmadan hile satıyor. Hilesiz oynayanlar için nesne markete "oto av" adında resmi hile getirdiler. COMA DeRiNDaRBe zaten gitti oyuncuya edit item sattı. Sözde COMA olacak p******* ne diyelim artık. Şu oyunu mahvettiler. Ulan vergi ödememek için Türkiye'ye bayii açmıyor Gameforge.
IP ban atılsa yine bir nebze önüne geçilir. Oto av zaten oyunu iyice P2W yaptı. DeRiNDaRBe'yi hiç sorma zaten :D Gameforge bırak Türkiye'de bayii açmayı TR'ye oyuncu çekmek için PvP çekenlere ihtar atıyor :D

IP ban atılsa yine bir nebze önüne geçilir. Oto av zaten oyunu iyice P2W yaptı. DeRiNDaRBe'yi hiç sorma zaten :D Gameforge bırak Türkiye'de bayii açmayı TR'ye oyuncu çekmek için PvP çekenlere ihtar atıyor :D
DeRiNDaRBe'nin ikiyüzlülüğüne güle güle bitiyorum ben. Zeon ile PvP oynuyor diye işte siz öylesiniz siz böylesiniz dedi. Sonra "istifa" edince gitti PvP açtı. :D :D

Komik herif.

Geri
Yukarı