Metin2 hâlâ oynanıyor mu?

Eski metincilerden kim kaldı derseniz benim arkadaşlar o kişi :D. 2008'den beri aralıklarla oynarım. Eskileri yad etmek amacıyla. Oynamasam bile boş boş gezinirim öyle oyun içinde. Ara ara YouTube'da enter the east açar dinlerim :D. Yaşım 27 hala seviyorum bu oyunu. Şu an oynuyor musun diyorsanız cevabım hayır oynamıyorum. Metin2 bırakılmaz ara verilir :D kolay gelsin.

Vay be ne günlerdi. 2004 ya da 2005'ti mavi imparatorlukta oynarken kırmızı imparatorluk lisanını master yaparak bunda ilk oyuncu olmuştum. Millet lisan yüzüğü ile konuşurken ben direkt muhabbet edebiliyordum kırmızılarla 😁 Oyunun forumunda konusunu da hazırlamıştım ama forumdan banlandıktan sonra o zamanın moderatörü sanki kendisininmiş gibi konumu üzerine almıştı.

Hâlâ eski günlerinde ki şanından uzak olsa da baya kullanıcısı var. İddia ediyorum sadece TR sunucularında günlük 5000 oyuncu vardır bence, pvp serverlar ise dop dolu hâlâ.

Bu müzik sizi ağlatacak...

Vay be ne günlerdi. 2004 ya da 2005'ti mavi imparatorlukta oynarken kırmızı imparatorluk lisanını Master yaparak bunda ilk oyuncu olmuştum. Millet lisan yüzüğü ile konuşurken ben direkt muhabbet edebiliyordum kırmızılarla 😁 oyunun forumunda konusunu da hazırlamıştım ama forumdan banlandıktan sonra o zamanın moderatörü sanki kendisininmiş gibi konumu üzerine almıştı.

Yemin ederim bir Knight Online'ın hırsız ve dolandırıcı moderatörleri, iki Metin2'nin berbat moderatörleri bu iki efsane oyunun zarar görmesine en çok sebep olan şeylerdi...

Eski metincilerden kim kaldı derseniz benim arkadaşlar o kişi :D. 2008'den beri aralıklarla oynarım. Eskileri yad etmek amacıyla. Oynamasam bile boş boş gezinirim öyle oyun içinde. Ara ara YouTube'da enter the east açar dinlerim :D. Yaşım 27 hala seviyorum bu oyunu. Şu an oynuyor musun diyorsanız cevabım hayır oynamıyorum. Metin2 bırakılmaz ara verilir :D kolay gelsin.
Enter the East'in yorumlarını okumak gece hobim resmen...

Geri
Yukarı