Metin2 için sürekli açık kalan bilgisayara zarar gelir mi?

alihan123

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
570X 8 GB ekran kartı.
i3 8100.
16 GB RAM.
Sistem özellikleri. Bilgisayarın Metin2 oynuyorum ve bu yüzden oto av da. Bilgisayarım hiç kapanmıyor, bir sorun olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence olmaz çünkü birçok kişi bilgisayarı kapatmıyor daha hızlı açılsın diye sürekli uyku modunda- şirketler ise 7-24 açık kalıyor bence bir şey olmaz.

Olmaz, bilgisayarlar 7/24 çalışmak üzere dizayn edilir.

Ama Metin 2'nin prime döneminde (2005-2008) oynamış biri olarak söylüyorum, oynama. PvP indir bir tane, hevesini al sil gitsin. Metin 2 öldü.

Metin2 işlemci ağırlıklı çalışan bir oyun ve bu işlemcinin daha hızlı yıpranmasına neden olabilir? Ara ara bilgisayarı kapatmak faydalı olabilir. Ayrıca Metin2'nin ben oynadığım dönem optimizasyonu kötüydü ve karakteri oto ava bıraktığında belirli bir süre sonra ekran kararıyordu bu da dezavantaj.

Metin2 işlemci ağırlıklı çalışan bir oyun ve bu işlemcinin daha hızlı yıpranmasına neden olabilir? Ara ara bilgisayarı kapatmak faydalı olabilir. Ayrıca Metin2'nin ben oynadığım dönem optimizasyonu kötüydü ve karakteri oto ava bıraktığında belirli bir süre sonra ekran kararıyordu bu da dezavantaj.

PvP'lerde o sorun fazla yok şu an kalmadı.

i7 11800H.
RTX3060.
16 GB RAM bunun Metin2'de günlük getirisi ne olur hocam.

Aldera oynarsan güzel para kazanabilirsin ilk başta ortalama bir hesap kasıp yurt dışınada satarsan yangları güzel parası var kral. Günlük 500 1000 lira kazanan tanıdıklarım var daha fazla olan var.

Olmaz, bilgisayarlar 7/24 çalışmak üzere dizayn edilir.

Ama Metin2'nin Prime döneminde (2005-2008) oynamış biri olarak söylüyorum, oynama. PvP indir bir tane, hevesini al sil gitsin. Metin2 öldü.

PvP oynuyorum kral zaten.

Bence olmaz çünkü birçok kişi bilgisayarı kapatmıyor daha hızlı açılsın diye sürekli uyku modunda- şirketler ise 7-24 açık kalıyor bence bir şey olmaz.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı