Metin2 "kimlik doğrulaması bu hesap sizin için zaten etkinleştirildi" hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Yer
sakarya/akyazı
Daha fazla  
Hesabıma telefondan doğrulamalı giriş yaptıydım şifreleri doğru girmeme rağmen böyle diyor.
Gameforgeden girsem telefondaki kodu istiyor telefondan giremiyorum "iki faktörlü kimlik doğrulaması bu hesap sizin için zaten etkinleştirildi" diyor ne QR okutup girebiliyorum ne normal şifre girerek destek ekibine ticket atacağım ona da giremiyorum ne yapmalıyım.

1.png

2z.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabıma telefondan doğrulamalı giriş yaptıydım şifreleri doğru girmeme rağmen böyle diyor.
Gameforgeden girsem telefondaki kodu istiyor telefondan giremiyorum "iki faktörlü kimlik doğrulaması bu hesap sizin için zaten etkinleştirildi" diyor ne QR okutup girebiliyorum ne normal şifre girerek destek ekibine ticket atacağım ona da giremiyorum ne yapmalıyım.

Eki Görüntüle 1176492

Eki Görüntüle 1176493

İyi günler usta.
Bu sorunu çözebildiniz mi acaba aynı sorunu ben de alıyorum şu an.

Eki Görüntüle 1176492

Eki Görüntüle 1176493

Hocam selamünaleyküm sorunla bende bir iki gün öce karşılaştım. Eğer çözemeyen varsa yardımcı olmak için birkaç madde paylaşacağım.
Öncelikler metin iki TR ekibi ile değil 'gameforge' ekibi ile iletişime geçmeniz lazım ve bunu İngilizce ya da Almanca yapmalısınız. support.gameforge.comdan hesabınıza giriş yapın ve destek birimiyle iletişim kısmından ticket atın.
Bunu yaparken; konu başlığınız 2FA olacak (two-factor autentication). Hesap adınızı (karakter değil) ve sorununuzu yazın.

Benim önerim bu iki faktörlü kimlik doğrulamasını yaptınız tarihi o mailinizden bulun, size bir mail gelmiş olması lazım gameforgedan ikili kimlik doğrulamanız etkin diye. O mailde hangi telefonla girdiğiniz, saat ve tarih de dahil yazıyor. Maili tamamı ile SS alın ve atacağınız tickete ekleyin dosya olarak. Ve ticketta ekte SS var bilgilerim bunlar deyin. Onlar sizinle iletişime geçiyor ve yardımcı oluyorlar.

Benim sorunu çözmem bir gün aldı.

Hocam selamünaleyküm sorunla bende bir iki gün öce karşılaştım. Eğer çözemeyen varsa yardımcı olmak için birkaç madde paylaşacağım.
Öncelikler metin iki TR ekibi ile değil 'gameforge' ekibi ile iletişime geçmeniz lazım ve bunu İngilizce ya da Almanca yapmalısınız. support.gameforge.comdan hesabınıza giriş yapın ve destek birimiyle iletişim kısmından ticket atın.
Bunu yaparken; konu başlığınız 2FA olacak (two-factor autentication). Hesap adınızı (karakter değil) ve sorununuzu yazın.

Benim önerim bu iki faktörlü kimlik doğrulamasını yaptınız tarihi o mailinizden bulun, size bir mail gelmiş olması lazım gameforgedan ikili kimlik doğrulamanız etkin diye. O mailde hangi telefonla girdiğiniz, saat ve tarih de dahil yazıyor. Maili tamamı ile SS alın ve atacağınız tickete ekleyin dosya olarak. Ve ticketta ekte SS var bilgilerim bunlar deyin. Onlar sizinle iletişime geçiyor ve yardımcı oluyorlar.

selamın aleyküm hocam bende doğrulamanız aktif diye mail gelen maalesef yok yada ben silmiş olabilirim sadece devre dışı bırakıldı diye altında kayıt yazıyor onu fotosunu göndersem sorun olurmu

Usta yaklaşık 2 haftadır uğraşıyorum hesabımı geri getirmeyi ama olmadı gameforge uygulamasını sildim kurtarma kodunu da hiç bir yere not etmedim ve şimdi tekrardan girmek istiyorum ama onay kodu elimde yok ve destek ekibine başvurdum bana saçma sapan sorular soruyorlar çoğunun cevabını bilmiyorum 96 lvllik Marmara da çarım skliller full p iyi bir çar yani benim bi şekilde girmem gerek ama destek ekibi bana hiç bir şekilde yardımcı olmuyo bir bilen çözebilecek bir kişi varsa ben her türlü şeye açığım
Bilen varsa yardımcı olsun lütfen karşılıksız kalmaz
Screenshot_20220926_015715_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20220926_015715_com.android.chrome.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220926_015654_com.gameforge.mobileapp.jpg
    Screenshot_20220926_015654_com.gameforge.mobileapp.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 75

Geri
Yukarı