Çözüldü Metin2 maden görevi nasıl loncasız yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OmerEnesAY

Hectopat
Selam. Metin2'de 33 seviye oldum demirci bir görev verdi 100 abanoz, 100 altın ve 100 gümüş istiyor. Pazardan da alınıyor fakat para vermek istemiyorum. Loncam da yok loncasız acaba maden ocağına bir şekilde erişebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dediğim gibi oraya gitmeden oyun bitirilebiliyordu diye hatırlıyorum. 2. köydeki bir portaldan gidilebiliyor. Bulunca yazarım.

Buraya gir. 1. kötünün altındakinin adına tıkla. Biraz aşağı indiğinde "Adjacent areas" yazıyor. 2. köyünde o koordinattan gidebilirsin. Işınlayıcıdan da gidiliyormuş.
Maden ocağı diye bir yer yok. Lonca bölgesi var. Orada da damarlar çıksa da norma haritalarda da çıkıyor. 2. köydeki Deokbae abimize gidip kazma satın al. Etrafta gezip damar bulup kaz.

80k demiş fiyatına. Damarların çıktığı konumlar da böyle.
Damarları işlemek için lonca binası önünde duran bir NPC lazım. Lonca simyacısı demiş Wiki'de. Yanlış hatırlamıyorsam 100 tane verip ücreti karşılığında işlenmiş hale getirilebiliyordu.

Dediğim gibi oraya gitmeden oyun bitirilebiliyordu diye hatırlıyorum. 2. köydeki bir portaldan gidilebiliyor. Bulunca yazarım.

Buraya gir. 1. kötünün altındakinin adına tıkla. Biraz aşağı indiğinde "Adjacent areas" yazıyor. 2. köyünde o koordinattan gidebilirsin. Işınlayıcıdan da gidiliyormuş.

Çözüm

Buraya gir. 1. kötünün altındakinin adına tıkla. Biraz aşağı indiğinde "adjacent areas" yazıyor. 2. köyünde o koordinattan gidebilirsin. Işınlayıcıdan da gidiliyormuş.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı