Metin2 nasıl oynanmalı?

40300emre

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam Metin2 oynamak istiyorum.
Savaşçı veya sura oynamak istiyorum para yatırmayı düşünmüyorum akşamları bir iki saat oynayıp birkaç mob kesip kafa dağıtmak istiyorum para kazanma gibi bir düşüncem yok fakat karakter statü ve oyun konusunda deneyimim çok yok.
Sizlere sormak istediğim görevleri yaparak mı yoksa görevsiz mi?
Hangi sunucu olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam Metin2 oynamak istiyorum.
Savaşçı veya sura oynamak istiyorum para yatırmayı düşünmüyorum akşamları bir iki saat oynayıp birkaç mob kesip kafa dağıtmak istiyorum para kazanma gibi bir düşüncem yok fakat karakter statü ve oyun konusunda deneyimim çok yok.
Sizlere sormak istediğim görevleri yaparak mı yoksa görevsiz mi?
Hangi sunucu olmalı?
PVP de iyi olabilir aslında vslik serverlar falan.

Görevleri boşver, pvp unut. Bagja serverinde başlayabilirsin. Ben orada oynuyordum. Halen çarlarım duruyor. En güzel para kasma karbon olta ile balık tutmak ve etp yapmak. 20li etp hesapları satılıyor. Onlardan alırsan daha çok kazanırsın, etkinlik zamanlarını takip et oradan da iyi getiri oluyor. Para yatırmadan zevk alman imkansız, oyunu öğrenmek için önce oynamalısın, bulabilirsen kendine arkadaş ortamı bul en kolay o şekilde öğrenirsin.

Bahsettiğiniz şekilde kafa dağıtmalık oynayacaksanız TR sunucularıyla uğraşmayın. PVP serverlar candır. Güncel emek serverlarından bol oyunculu bir tane bulun oynayın.

Hocam bu öyle bir konu ki pvpden ziyade tr öneririn çünkü günümüz pvplerde para yatırmadan yükselmen yükselemediğin içinde oynama zevkin kalmayacaktır. Tr mevzusuna gelirsek oyunun esası olduğu için pvp gibi kısa süreli olmayıp sırf kafa dağıtmaya uzun süreler oynayabilirsin. Önermem bana sorarsan oynamanı hiç :) Karakter gelişimleri tr de inanılmaz hale geldiği için ilerlemen para yatırmadan muazzam zor olacaktır. Karaktere gelirsek videolarını izleyerek feyz alabilirsin skil sıralaması ve statüler en iyi şekilde olucak şekilde bilgiler googlede mevcut şuan ben hatırlamadığım için bilgi veremedim ama arkadaşlar söyler tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı