Metin2 Nasıl Oynanır?

Metehan GÜNEY

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tüm Technopat ailesine selamlar. Sizlere birşey soracağım. Hayatımda hiç Metin2 oynamadım ve Steam'dakini indiriyorum. Oyunu sadece bazılarından izledim, neler yaptıklarını, amacın ne olduğunu anlayamadım. Oyundaki amaç ve nasıl oynandığını anlatır mısınız? Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada anlatılacak bir oyun değil.
Wiki sayfasından birçok şeyi öğrenebilirsin.
Metin2Wiki

Birden çok amaç var. Seviye yükseltmek, becerileri yükseltmek, statüleri yükseltmek ve eşyaları yükseltmek. Bununla birlikte oyuna Simya özelliği de geldi. O da epey önemli bir özellik.

Anlatsak gerçekten de bitmez sabaha kadar. Ancak temel olarak yaratıkları öldürerek seviye atlıyorsun. Seviye atladıkça becerilerini geliştiriyorsun. Belirli seviyeye ulaşan beceriler için kitaplar okumaya başlıyorsun. Metin taşlarını kırarak özel eşyalar düşüyorsun falan falan...

Yıllar önce 16 level iken maymun cehennemine girer, ölene kadar maymun keser madalyon düşürmeye çalışırdım. Çöp bilgisayarım kapanırdı 30dk'da bir. İşsizlikten 16. level'de 8 falan basmıştım üstümdekilere sonra da daha girmemiştim.

Amacın iyi bir MMORPG ise GuildWars2 falan oyna. Merak ise, girince görürsün. :D Daha önce az bir MMORPG denemen var ise, MMORPG'Yi geçtim her hangi oyun denemen varsa hiç zorlanacağını sanmıyorum.

Tüm Technopat ailesine selamlar. Sizlere bir şey soracağım. Hayatımda hiç Metin2 oynamadım ve Steam'dakini indiriyorum. Oyunu sadece bazılarından izledim, neler yaptıklarını, amacın ne olduğunu anlayamadım. Oyundaki amaç ve nasıl oynandığını anlatır mısınız? Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Bence o oyunu oynama kardeşim Blade and soul diye bir oyuna geçtim Metin2'den sonra kast ettiğim mmoprg olarak dedim ki kendime Metin2 oynadığım zamana yazıklar olsun grafik içerik yani Metin2 yıllarca hilecilerle botlarla doldu GM'lerin liyakatsizliği ile doldu ben daha hiç bayrak savaşı görmedim neden kasıyoruz o zaman hesapları PvE' yapın bitsin klan savaşları bir acayip zevksiz karahan Online oyna çok daha iyi en azından ırk savaşları oluyor böyle bir keyif alıyorsun oynadığın klastan Metin2 gibi bir oyuna vakit ayırmak geleceğini öldürmektir sana katkısı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı