Metin2 orta emek PvP server önerisi

LAglace

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6600 8 GB | CPU: Ryzen 5 5600 | RAM: Crucial Ballistix 2x8 GB 3000 MHz | Anakart: Gigabyte B450M-S2H | SSD: Samsung NVMe 980 PRO 1 TB | ADATA SU800 128 GB | HDD: WD Caviar Blue 1 TB | Seagate 500 GB | PSU: EVGA 500W 80+ Bronze | Monitör: AOC 24G2U 23.8" 144 Hz 1ms - Acer KG221Q FreeSync 75 Hz 1ms | HyperX Cloud II Kulaklık | Logitech G203 Lightsync Mouse | Logitech G413 Klavye | Logitech G27 | Phanteks P400A DRGB White
En fazla mavi çelik olan, editsiz, skillerin orta derece zorlukta perfect yapılabildiği, seviyenin fazla yüksek olmadığı ve kasması zor olmayan orta emek server öneriniz var mı?

Yaşıyor mu hala o oyun 2016'da bırakmıştık
Türkiye'yi geçtim Avrupa'da bile hala binlerce oyuncusu var. Topluluğunun çoğu PvP sunucuları tercih ediyor. İnanır mısın yıl 2022, RTX3080 ile Metin2 oynayan bile var. (Bkz:Ben) :D
En fazla mavi çelik olan, editsiz, skillerin orta derece zorlukta perfect yapılabildiği, seviyenin fazla yüksek olmadığı ve kasması zor olmayan orta emek server öneriniz var mı?
Tavsiyem Almanya menşeili global olan Aeldra sunucusu. 1 nisanda Sigma adında yan sunucu açılıyor 6 hafta açık kalıp ana sunucu Aeldra ile birleştiriliyor. Burada ki amaç yeni başlayacak oyuncuların, ana sunucuda ki eski oyunculara yetişebilmesini sağlamak. Sigma yılda 2 defa açılıyor ve çok zevklidir tavsiye ederim.

Tavsiyem Almanya menşeli global olan aeldra sunucusu. 1 Nisanda sigma adında yan sunucu açılıyor 6 hafta açık kalıp ana sunucu aeldra ile birleştiriliyor. Buradaki amaç yeni başlayacak oyuncuların, ana sunucudaki eski oyunculara yetişebilmesini sağlamak. Sigma yılda 2 defa açılıyor ve çok zevklidir tavsiye ederim.

Ping durumu nedir bu serverlarda? Ayrıca Almanca falan konuşuluyor ise hiç sarmaz ki :D

Ping durumu nedir bu serverlarda? Ayrıca Almanca falan konuşuluyor ise hiç sarmaz ki :D
Ping gayet iyi o konuda sorun yaşamadım. Topluluğun %40 kadarı Türk oyunculardan oluşuyor geri kalanını başta Almanya ve Romanya olmak üzere diğer Avrupa oyuncuları oluşturmakta. Sunucu da Türkçe dil desteği de mevcut. Herkes istediği dili konuşmakta özgür ancak oyuncular ticaret yaparken daha çok İngilizce kullanmayı tercih ediyor. Sell, buy, trade gibi temel kelimeleri bilmen yeterli olur. Belki çok iddialı olacak ama Aeldra oynadıktan sonra başka hiçbir Metin2 sunucusundan zevk alacağını sanmıyorum. 🙃

Ping gayet iyi o konuda sorun yaşamadım. Topluluğun %40 kadarı Türk oyunculardan oluşuyor geri kalanını başta Almanya ve Romanya olmak üzere diğer Avrupa oyuncuları oluşturmakta. Sunucu da Türkçe dil desteği de mevcut. Herkes istediği dili konuşmakta özgür ancak oyuncular ticaret yaparken daha çok İngilizce kullanmayı tercih ediyor. Sell, buy, trade gibi temel kelimeleri bilmen yeterli olur. Belki çok iddialı olacak ama aeldra oynadıktan sonra başka hiçbir Metin2 sunucusundan zevk alacağını sanmıyorum. 🙃

Hocam indirdim serverda oynuyorum şu an ama aşırı fazla item çeşitliliği var benim istediğim Metin2'nin en sade haliyle oynamaktı aslında, çarı kastıktan sonra vs yapmak falan yani.

Hocam indirdim serverda oynuyorum şu an ama aşırı fazla item çeşitliliği var benim istediğim Metin2'nin en sade haliyle oynamaktı aslında, çarı kastıktan sonra vs yapmak falan yani.
Oyun içeriğinde ki çeşitliliğin gözünü korkutmasına izin verme. :D Evet Aeldra tarif ettiğin standardın biraz dışında kalıyor ama oyuna izin verirsen senin beklentilerini değiştireceğini düşünüyorum. Oyun sonuna ulaşıp PvP karakteri yapman zaman alabilir fakat Aeldra'da PvP oyunun sadece küçük bir parçası. Asıl eğlence PvE kısmında karakterini geliştirmek için çıkacağın yolda ki tatmin hissi olacak. Bu kadar övdüm artık 1 Nisanda Sigma sunucusuna başlarsın diye umuyorum hocam saygılar. 😁

Geri
Yukarı