Metin2 oyun arkadaşı

• Konuyu başlatan brk0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 1B

brk0

Picopat
Merhaba. Metin2 oyun arkadaşı arıyorum. 12 Level'ım. Kehribar CH1'de oynuyorum. beraber kasılırız. oynayan var ise yazsın.
(Daha yeni başladım, çok oynamasını bilmiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Metin2 oyun arkadaşı arıyorum. 12 Level'ım. Kehribar CH1'de oynuyorum. beraber kasılırız. oynayan var ise yazsın.
(Daha yeni başladım, çok oynamasını bilmiyorum.)
Oyunu sevebilirsin bende zamanında çok oynadım ama sana tavsiyem o oyunu oynamaya başlama hileden dolandiricidan geçilmiyor. Boşuna zaman kaybetme başka alternatiflere geç

Broo seni yerler orada, kaç kurtar kendini 😁 Metin2 PvP oynayabilirsin, orada da çok kazık atarlar ama ticaret yapmadan oyunu öğrenemezsin.

Şu an Metin2 başlanacak en yanlış oyun. Gameforge Metin2 oynayanları bağımlı-eski tayfa olarak görüyor ve sağdıkça sağıyor. Bakım sıfır, hile koruma sıfır. İlla Metin2 oynayacagım diyorsan PvP serverlara yönel.

Dandanakan da oynasaydın keşke ben kasardim seni 106 lv hesap var. Artık oynanamiyor ama yeni hesaplar ile giriş yapılmıyor birkaç sunucuya.

Artık başladım çok geç bırakamıyorum.

Dandanakan da oynasaydın keşke ben kasardim seni 106 lv hesap var. Artık oynanamiyor ama yeni hesaplar ile giriş yapılmıyor birkaç sunucuya.

Hocam Kehribar CH1'de oynayabilme şansınız var mı? Dandanakan'a giremiyorum 13 level olacağım çok az kaldı hem bana oyunu öğretirsiniz isterseniz.

Orası sana göre değil mayınkraftçı genç 1 haftaya anlarsın ne demek istediğimi :D

Hocam Minecraft oynamıyorum Pp'yi öylesine koydum.

Geri
Yukarı