Metin2 PvP önerisi

Me264

Decapat
Daha fazla  
Uzun ömürlü eski tarz (2009) editsiz PvP server arıyorum.
Metin kesmeklik bk ve taş düşürmelik sunucu olursa 10 numara olur 🥰

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hepsi P2W kendi cebini düşünen leş sunucular oldu. Yakın zamana kadar oynuyordum fakat olmuyor yani nereye giderseniz gidin hepsi leş gibi olmuş durumda. Sunucu yapımcıları loncalara destek verip bireysel oyuncuları dışlamaya alışmış durumda. Artık bırakmanın zamanı gelmiş diye düşünüyorum ki zaten ben bıraktım. Metin2 MMORPG açlığını çok güzel doyurabilen bir oyun ancak dediğim gibi hem kitlesi hem de yapımcıları oyunu ticarethane gibi görmeye başlamış durumda. Emin olun para yatırmadan gram zevk alamazsınız çünkü loncalar size kasılmanız için izin dahi vermez.

Hocam hepsi P2W kendi cebini düşünen leş sunucular oldu. Yakın zamana kadar oynuyordum fakat olmuyor yani nereye giderseniz gidin hepsi leş gibi olmuş durumda. Sunucu yapımcıları loncalara destek verip bireysel oyuncuları dışlamaya alışmış durumda. Artık bırakmanın zamanı gelmiş diye düşünüyorum ki zaten ben bıraktım. Metin2 mmORPG açlığını çok güzel doyurabilen bir oyun ancak dediğim gibi hem kitlesi hem de yapımcıları oyunu ticarethane gibi görmeye başlamış durumda. Emin olun para yatırmadan gram zevk alamazsınız çünkü loncalar size kasılmanız için izin dahi vermez.

Ben de aynısını diyecektim vallahi. Güzel açıklamissiniz, Metin2 oynanmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hepsi P2W kendi cebini düşünen leş sunucular oldu. Yakın zamana kadar oynuyordum fakat olmuyor yani nereye giderseniz gidin hepsi leş gibi olmuş durumda. Sunucu yapımcıları loncalara destek verip bireysel oyuncuları dışlamaya alışmış durumda. Artık bırakmanın zamanı gelmiş diye düşünüyorum ki zaten ben bıraktım. Metin2 mmORPG açlığını çok güzel doyurabilen bir oyun ancak dediğim gibi hem kitlesi hem de yapımcıları oyunu ticarethane gibi görmeye başlamış durumda. Emin olun para yatırmadan gram zevk alamazsınız çünkü loncalar size kasılmanız için izin dahi vermez.

Ek olarak eklemek istediğim bir şey var. Boş zamanlar dışında oyun kesinlikle vakit kaybıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı