Metin2 PvP server önerisi

PvP sunucularına kuzenimle girince bende çok eğleniyorum. Metin 2 Board var, ZevaL var. Mark var.
Açıkçası Zeval yakında biter çünkü kurucusunun yenş serveri açılacak ve bayağı bir tutuyor serverleri. M2Board P2W. Mark üzerinden 2 ay geçmiş o yüzden pek başlama taraftarı değilim.

ZevaL kurucusu hep emekleri yiyor. Sunucuda o kadar kasıyorum sonra yeni sunucu açıyor tüm herkes oraya gidince emeklerin boşa gitmiş oluyor.
Orası öyle haklısın. Ama en çokta onun serveleri tutuyor :D. Hatırlarım server çöküp adamlar Türk Telekom'dan server genişlettirdiler. Arayacağız sanırım.

Ramazan'da canım sıkılıyor bari MT2'ye başlayayım dedim. 1-105 veya 1-99 Online çok olan bir server var mı? @Yiğit KAMURAY var mı senin bildiğin?:)
Official oynarım ben. Metin2 UK başlayabilirsin.

Fatih sunucu açıyor ona bakabilirsin. PvP sunucuların ömrü 1-2 ayı geçmez ama. Geçen çok az var onlar sarmıyor. En temizi Metin2 TR veya başka ülkenin sunucusunda oynamak.

Fatih sunucu açıyor ona bakabilirsin. PvP sunucuların ömrü 1-2 ayı geçmez ama. Geçen çok az var onlar sarmıyor. En temizi Metin2 TR veya başka ülkenin sunucusunda oynamak.
Yayıncıların açtığı serverler genellikle tutumuyor. Bu arada UK'da Online nasıl?

Metin 2 TR'de yürümek ölüm ya. Amele gibi görev yapıyoruz 2. köye git mesajı ver sonra geri gel bi' mesaj daha vericem falan çok sıkıcı görevler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı