Metin2 PvP server önerisi

Yayıncıların açtığı serverler genellikle tutumuyor. Bu arada UK'da Online nasıl?
UK'ye daha başlamadım başlayacağım. Oynanacak kadar online var. Azrael sunucusu baya dolu güzel. Hile yok denecek kadar az. Hatta belki yoktur bile. Varsa da koca sunucu içinde 3-5 çar vardır. Baya nostaljik his verir. Sol veya Luna (Şems ve Dolunay'ın versiyonları) başlarsan hem genç kahramanlar silahı olmaz çok zorlatır ama nostaljiyi daha iyi yaşarsın. Kırmızı bayrakta açacağım yakında bi' çar. Başlarken mutlaka bi' hırsız eldiveni al yoksa işkence.
Metin 2 TR'de yürümek ölüm ya. Amele gibi görev yapıyoruz 2. köye git mesajı ver sonra geri gel bi' mesaj daha vericem falan çok sıkıcı görevler var.
Ama 10 yıl bile oynarsın.

UK'ye daha başlamadım başlayacağım. Oynanacak kadar online var. Azrael sunucusu baya dolu güzel. Hile yok denecek kadar az. Hatta belki yoktur bile. Varsa da koca sunucu içinde 3-5 çar vardır. Baya nostaljik his verir. Sol veya Luna (Şems ve Dolunay'ın versiyonları) başlarsan hem genç kahramanlar silahı olmaz çok zorlatır ama nostaljiyi daha iyi yaşarsın. Kırmızı bayrakta açacağım yakında bi' çar. Başlarken mutlaka bi' hırsız eldiveni al yoksa işkence.

Tamamdır bakacağım.

Bide UK'de nasıl kasılacağımızı rehber yaparsan başlarım, canımı çektirdin.

Olur, nasıl UK indireceğim?
Gameforge Client üzerinden. English seçtikten sonra yükle diyoruz.
1618489589048.png

1618489554376.png

Geri
Yukarı