Metin2 PvP server önerisi

55-120 orta emek. Ben kesin olarak başlıyorum. Başlayacaksan buyur gel.

TR başlamayı deneyeceğim. Sanırım en mantıklısı o
Oyun mevcut değil hatasımı alıyorsun? Hatayı tam olarak söyler misin bana.

Exception processing message 0xc0000013 - unexpected parameters. Hatası alıyorum çözümünü biliyor musun dostum?
Hatayı çözdüm Marmara ve Türkiye kapalı girmemin bir yolu var mı?

Son düzenleme:
TR başlamayı deneyeceğim. Sanırım en mantıklısı o

Exception processing message 0xc0000013 - unexpected parameters. Hatası alıyorum çözümünü biliyor musun dostum?
Hatayı çözdüm Marmara ve Türkiye kapalı girmemin bir yolu var mı?
İnternette satıyorlar 3TL 'ye falan ama sakın alma ertesi gün hesap ban yiyor bot olduğu için , egede oyna. EGE serveride etkinlik serveri online durumu normal marmaraya yakın piyasası.

TR artık zor değil , TR bile PVP oldu neredeyse gir event serverine Marmara , Türkiye , Ege olabilir yerdeki okey koleksiyon kartlarını toplarsan 24 taneden sana 10m gelicek en az 240 tane toplasan 1 won olur, rahatlıkla başlangıç eşyalarını dizersin PVP oynarsan serverler hemen kapanıyro zaman kaybı, deymez. TR başla marmara gelirsen sana yardımcı olurum başlangıç itemlerini veririm.
hocam gelsem yardımcı olur musun :D

Bu konuya mesajı attığımda deli gibi TR oynuyordum en son razadora çıktım sonra çok paramı yedi oyun bıraktım kurtuldum en iyisi 61'lik zindanda bırakmak size iyi oyunlar bir daha dönmeyi düşünmüyorum :D

En iyisini yapmışsın hocam bende vslik bir PvP server arıyorum zaman öldürmelik.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı