Metin2 PvP Server Önerisi

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
Evet, duyduğunuz gibi. "Metin 2 mi, o da ne 2019 yılında? Metin2 oynanır mı? " Demeyin. Önceden yıllar önce çok oynardım ve bu sene tekrar başladım. TR serverına ama insanlar para yatırıp item alarak öyle bir adaletsizliğe maruz bırakıyorlar ki bizi ben yine eskisi gibi herkesin emek verdiği bir server sandım TR serverını. Oyunda birçok yenilik vs. vardı ama ben yine emek şeklinde metin taşları keserek canavar vb. keserek XP kasarak takılıyordum. Ta ki 35 40 civarı oldum ve bir kişi bana vs atmayı teklif etti. Ben de kabul ettim 25 lvl civarındaydı. Sanıyorum ki keseceğim. Bir de baktım ki ölmüşüm, o zaman anladım işte bu P2W olayını. Ben böyle eski TR tipi 1-99 tarzı bir server istiyorum ama online oyuncusu çok olmalı. Öyle 500 kişi 600 kişi falan olmamalı. Bana bildiğiniz eski TR tipi editsiz, P2W olmayan, çok kişinin oynadığı ve yıllardır hizmet veren bir server istiyorum. Teşekkür ediyorum şimdiden. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
TR'ye bir şans daha vermelisin. Hangi sunucuda oynadın bilmiyorum ama illaki o tek atan tipler vardır ve para kasmanın etkisi olsa da o 34-55 level vs için çar dizenler çok var. Yüksek level hesaplarında kastıkları parayı yeni hesaplarına yatırıyorlar. Yani para yatırmış olmaları gerekmiyor. Oyunda artık levelin de pek bir önemi kalmadı itemleri, efsunları, simyası felan iyi oldu mu herkes herkesi kesebilir.

Acele etme sabırlı oyna yoksa zaten zevk alamazsın hızlı gelişirsen. Çok para yatırmak yerine mesela özel etkinlik günlerinde para yatırıp ucuzundan hırsız eldiveni alırsın, ticaret camı alırsın.

Yabancı serverlar var onlara bak bence Türk serverları az oyunculu oluyor. Çok oyunculu olanlar da hemen bir kaç ay içinde kapanıyor. Emek serveri olarak Rubinum vardı, ama Gameforge serveri kapattı.
#RipRubinum

TR'ye bir şans daha vermelisin. Hangi sunucuda oynadın bilmiyorum ama illaki o tek atan tipler vardır ve para kasmanın etkisi olsa da o 34-55 level vs için çar dizenler çok var. Yüksek level hesaplarında kastıkları parayı yeni hesaplarına yatırıyorlar. Yani para yatırmış olmaları gerekmiyor. Oyunda artık levelin de pek bir önemi kalmadı itemleri, efsunları, simyası felan iyi oldu mu herkes herkesi kesebilir.

Acele etme sabırlı oyna yoksa zaten zevk alamazsın hızlı gelişirsen. Çok para yatırmak yerine mesela özel etkinlik günlerinde para yatırıp ucuzundan hırsız eldiveni alırsın, ticaret camı alırsın.
Demek istediğini anlıyorum ama ne zaman oyuna girsem ya hile ile çar kasanlar var ya da durmadan işte 1T para 9 TL gibi fısıltı geliyor yani herkes 1T olsun 10T olsun çekip çarlarını tıka basa doldurabiliyor.

www.altincagmt2.tk

18.02.2020 AÇILIŞ

Amacımız en iyisi olmak değil Oyuncuların seveceği tarzda bir oyun kurmaktır.

Asla Edit satmayacağız...

√ 1 LEVEL 500k BAŞLANGIÇLI

√ 99 LEVEL BİTİŞ
√ KLASİK İTEMLER NPC DE

√ %350 Drop Oranlı KASILMA AKTİF

√ EFSUNLAR SABİT GELİYOR

√ YENİ KULLANIŞLI ŞEBNEM YÜZÜĞÜ EKLİ. SORUNSUZ.

√ BİYOLOGLAR GÖREVLERİ AKTİF!

√ ÖĞRETMENLER DİREK M1 VERİR.
√ ADALETLİ GM
√ DROP ORANLARI x350+x200

Dönüşümler!

PY4029.png

7VEqW5.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı