Metin2'den para kazanabilir miyim?

396162

Hectopat
Arkadaşlar evde boş boş oturuyorum. Metin2 ile para kazanıldığını duydum şu an başlasam günde 7-8 saat uğraşsam para kazanabilir miyim gerçekten? Evdekiler dışarı çıkmama izin vermiyor virüs var diye. Anket doldurarak kazanmayı denedim para geliyor ama çok az o da işe yaramaz. Bu işten anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Nasıl para kazanabilirim?
Sistem özellikleri;
Ryzen 3 3100.
RX 5500 XT 4 GB.
8 GB 3000MHz RAM.
Prime A320M-F anakart.
512 GB SSD.
500W PSU.

Günde 24 saat farm yapmanız lazım. Takip ettiğim bir Metin2 yayıncısı uzun süredir geçimini böyle yaptığını ve artık psikolojisinin bozulduğunu bir yayınında anlatıyordu. Ağlayarak bıraktı oyunu. Öyle kolay bir şey değil yani. Sabah kalk Razador, akşam nemere bir de bunları 3-5 çarla aynı anda yapacaksınız, hesabınızı farm çarı haline getirene kadar da cebinizden yüklü miktarda para çıkacak. Kısaca hayatsız olmak lazım.

CS:GO battlepass i bitmesine yakın indirime girecek büyük ihtimalle 65TL civarı olacak battlepassi fulleyip ardından battlepass biletini alıp 50 tane kasa aldıktan sonra bunları biraz bekletip yüksek derece kar edebilirsin.

Metin2'den para kazanabileceğini pek düşünmüyorum ama pek bilmediğim için yorum yapmak haddime düşmez.

CS:GO battlepass i bitmesine yakın indirime girecek büyük ihtimalle 65TL civarı olacak battlepassi fulleyip ardından battlepass biletini alıp 50 tane kasa aldıktan sonra bunları biraz bekletip yüksek derece kar edebilirsin.

Metin2'den para kazanabileceğini pek düşünmüyorum ama pek bilmediğim için yorum yapmak haddime düşmez.

İyi taktikmiş sağ ol.

Geri
Yukarı