Metro 2033 filtre ve maske olmadığı için karakter sürekli ölüyor

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Arkadaşlar merhaba. Oyunun sonlarına gelmiş bulunmaktayım ve filtrem bitti. Karakter de otomatik olarak maskesini çıkardı. Elimde de hiç yedek filtre veya maske bulunmuyor. Otomatik kayıt sistemi sebebiyle bir döngüye girdi oyun. Maskem olmadığı için ölüyorum ve son kayıt noktasından yüklediğimde 2 adım atamadan tekrar ölüyorum. Bunun bir çözümünü bulamadım. Oyunun sonlarına geldiğim için oyunu tekrar baştan oynamak da istemiyorum. Daha önce bu sorunu yaşayan veyahut çözüm yolu sunabilen varsa destek olursa çok memnun olurum.

Oyunda chapher yükleme sistemi yok mu hocam, oynayalı baya oldu da ondan unutmuşum. O chapteri en baştan oynamak heralde ilk akla gelen en doğal çözümdür.

En sevdiğim hikaye oyunlarından birisi. Sorununu anlıyorum benim de oyunun sonunda silahım yoktu bıçakla öldürmek zorunda kalmıştım. Her neyse. Sana kısadan çözüm önereyim.

O bölüme baştan başlayabiliyorsun diye biliyorum, böylece oyunu değil sadece bölümü tekrar oynarsın.

Onun dışında diyelim ki 10 saniyelik filtre süreniz var ama 1 dakika sonra ara sahne girecek; o zaman maskeyi takıp direkt çıkarın ve karakter ölüme çok yaklaştığında bunu tekrarlayın. Böylece o süreyi tamamlayabilirsiniz. Bu durum için geçerli değil ama olur da lazım olursa diye yazayım dedim.

Bu seferlik hile kullanıp geçebilirsiniz ama Last Light'da arada bulduğunuz satıcılardan filtrelerinizi doldurmayı unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorunu panda da yaşamıştı.

Yorumlarınız için teşekkürler fakat son bölümde değilim. Daha doğrusu son bölüm mü bilmiyorum. Metro ile D-6 istasyonuna geldim. Oyunun başında bölüm seçme şansım varsa bölümü tekrardan oynamayı deneyeceğim yoksa galiba hile ile uğraşmadan Youtube'dan kalanını izleyip bitireceğim oyunu. Yorumlar için teşekkür ediyorum teker teker.

Yeni konular

Geri
Yukarı