Çözüldü Metro 2033 Redux ağlı bölüm

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zQuell

Hectopat
Daha fazla  
AK-47 silah verecek adam öldükten sonra bir adam geldi ve tünele girdik. Hayaletler var bir tren vagonunun içindeyim. Adam durdu önümde örümcek ağları var örümcekler var ama geçemiyorum, adam da bir şey yapmıyor. Ne yapmam lazım?

Çözüm
Oyunu oynamadım ancak çakmak ile örümcek ağlarını yakmayı deneyebilir misiniz? Yanlışım yoksa "L" tuşu ile çakmağı elinize almanız lazım.
Bölümü geçebildiyseniz herhangi birimizin mesajını çözüm olarak işaretleyebilir misiniz? Böylelikle ileride aynı sorunu yaşayan biri çözümü daha kolay bulabilir.

Çakmak veya yanıcı bomba ile yakabilirsiniz.
Bu bölümden hemen sonra bir kocaman metro istasyonu var botlar orada duruyor, canavarlar sürekli sağdan soldan cıkıyor. Orası nasıl geçilecek acaba?

Dosya Ekleri

• 83cb8631-9151-4489-a152-302c27124e61.jpg
    83cb8631-9151-4489-a152-302c27124e61.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 79
Adamı dinleyeceksin, hareket etme dediği zaman hareket etme sadece onunla birlikte hareket et. O tünelde geçmiş anılar tekrar tekrar yaşanıyor ve anıların yaşanışına ters bir şey yaptığında ölüyorsun. Hareket edebildiğin zaman da çakmak ile ağları yakarak geç.

Edit: Kardeşim hortlatmayın ya şu konuları ciddi ciddi anlatıyorum bir de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı