Metro 2033 Redux alternatif son Save dosyası

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar oyunu az önce bitirdim ama karaderilileri öldürdüm. Ben bu sondan memnun değildim ve alternatif sona ulaşmak için YouTube'da arattım ve karşıma böyle bir video çıktı. Bu videodakilerin bazılarını yaptım bazılarını yapmadım. Hepsini yapıp alternatif sona ulaşan varsa Google Drive'a ya da başka bir yere yükleyip bana atabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Metro 2033 Redux gizlilik için bölüm tasarımları berbat ama Metro Last Light çözmüşler 2033'e göre baya iyi bir oyun.
Gizlilik mi?
Hocam en alttaki Save dosyasını indirip Save klasörüne attım ama olmadı galiba. Hatta diğer bütün Save dosyalarını da çıkardım onu için.

Gizlilik mi?
Hocam en alttaki Save dosyasını indirip Save klasörüne attım ama olmadı galiba. Hatta diğer bütün Save dosyalarını da çıkardım onu için.

İyi son için kimseyi öldürmemen gerekli, metro Last Light öldürdüm diye kötü son olmuştu.
(Last Light örnek versem de 2033 için geçerli.)

İyi son için kimseyi öldürmemen gerekli, metro Last Light öldürdüm diye kötü son olmuştu.

Nasıl yani? Kimseyi derken insanlardan mı bahsediyoruz? Bize saldıranları da mı?

Hocam bu arada gizlilik derken ne demek istediğinizi anlamadım.

Nasıl yani? Kimseyi derken insanlardan mı bahsediyoruz? Bize saldıranları da mı?
Evet bize saldıranlar dahil kimseyi öldürmemelisiniz.
Hayvanlar sayılmıyor.

Hocam bu arada gizlilik derken ne demek istediğinizi anlamadım.
Gizli gitmezseniz sizi görüyorlar saldırıyorlar sizde öldürüyorsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı