Metro 2033 Redux Gaz Maskesi Nasıl Bulunur?

BattOS

Hectopat
Daha fazla  
Oynayamadığım ama oynamak istediğim Metro oyunlarından biri olan Metro 2033'ü satın aldım ve oynamaya başladım. Oyun gayet güzel, herkese öneririm. Sorunum şu: Oyunun 3/5'ini oynadım. Oyunun başlarında Dead City isminde bir bölüm var, Baurbon ile dışarı çıkıyoruz falan. O bölümde ismini unuttuğum uçan yaratıklardan biri bölüm sonlarında beni tuttu ve havada iken maskem düştü. Ben de yine hikaye gereği falan sandım (bazen hikaye gereği bayılma falan oluyor) ve geri bulup almakla uğraşmadan bölümü bitirdim. Şu an outpost(?) Bölümüne geldim ve o süre içerisinde gaz maskesine ihtiyaç duymadım. Şimdi dışarı çıkmam gerektiği için gaz maskesi lazım. Önceki iki bölümü oynamama rağmen ne satan bir yer buldum ne de yerde falan gaz maskesi gördüm. Bulamayınca daha da geri gitmek istemediğim için (bazı bölümleri çok zorlanarak geçtim, kötü bir FPS oyuncusuyum) son çare olarak bir hile indirdim ama onda da gaz maskesi için bir hile falan yoktu. Bir çare yok mu ya, gaz maskesi nasıl bulacağım? Geriye dönmeden gaz maskesi bulamayacaksam bana gaz maskesi almam için bir hile falan verebilir misiniz? Ya da oyunun dosyalarından gaz maskesi versem kendime (gasmask = 0 ise 1 yapmak gibi falan undertale de item alabiliyorduk böyle). Oyunu çok beğenerek tek seferde 5 saat oynadım ama bu durum yüzünden 2 gündür devam edemiyorum. Yok mu bir çaresi dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trainer olarak hile indirirseniz mutlaka vardır çözümü. Yani gaz maskesi vermez ama ölümsüzlük (dışarıya çıktığında açarsan ölmeyebilirsin) ya da gaz maskesi olmasa bile var gibi gösteren bir şey olmalı. Oyunu oynayamadığım için bilgim yok fazla kusura bakma ama trainer içinde kesin vardır böyle bir özellik.

Hocam genelde maskeler, tünellerin kıyısında köşesinde bulunan cesetlerde çıkıyor. Onun dışında yine tünellerde gezerken gizli bölgeler var oralarda da maske ve para yerine geçen mermilerden bulabilirsin. Eğer gaz maskesi kullanan düşman görürsen vücudundan vurduğunda maskesini alabiliyorsun diye hatırlıyorum.

Aynı sorunda ben de karşılaştım. Ben de police bölümünde gaz maskem olmadığı için hep ölüyordum. Wemod diye bir uygulama var. Wemod'u indir. Games bölümünden metro 2033 Redux'u seç. Play'a tıkla. Oyun açılınca Alt+Tab (oyunun ana menünde olması şart) yapıp Wemod'dan gaz maskesi ve filtre ayarlarını F7 ve F8'e basarak aç. Sonra oyunda kaldığın yerden devam et.
Düzeltme : Unlimited Health açsan yeter. Gaz maskesi hilesi bir işe yaramıyor.

Aynı sorunda ben de karşılaştım. Ben de police bölümünde gaz maskem olmadığı için hep ölüyordum. Wemod diye bir uygulama var. Wemod'u indir. Games bölümünden metro 2033 Redux'u seç. Play'a tıkla. Oyun açılınca Alt+Tab (oyunun ana menünde olması şart) yapıp Wemod'dan gaz maskesi ve filtre ayarlarını F7 ve F8'e basarak aç. Sonra oyunda kaldığın yerden devam et.
Düzeltme : Unlimited Health açsan yeter. Gaz maskesi hilesi bir işe yaramıyor.
F7 ve F8 limitsiz gaz maskesi ve limitsiz filtre ama bende gaz maskesi itemi yok ki limitsiz yapacak yani G bastığım zaman takmıyor sağ altta kırmızı, üstü çizili gaz maskesi çıkıyor. Sorun olur mu?

Benim başıma direk böyle olmasa da benzeri bir şey geldi. Dead City bölgesindeyken maskenin süresi bitmek üzereydi. Sıkıntı şu ki o sırada oyun save aldı. Yani ben oyunu yükleyip oynamaya başladıktan birkaç saniye sonra maskem bitiyor. Ben de hile yükleyip halledeceğim bir şekilde teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı