Metro 2033 Redux İçin Türkçe Yama Önerisi

hacıbaba36

Hectopat
Epic beleş olarak bugün Metro Redux verecek ben de yama önerilerinizi alayım dedim.
Sıkıntı çıkarmayacak güzel bir yama var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba dostlar, arkadaşım buldu sağ olsun siteden ben de paylaşayım burada. Bu Epic Games madurları faydalansınlar. Aslında oynayıp devam edecektim ama benim gibi bu sorunla karşılaşanlar buraya gelip eli boş dönsünler istemedim siteye üye oldum ve paylaştım. Oyun çevirinin V2 yamasıdır.

Metro_2033_Redux_TR_Yama_v2.00.exe

Edit: Bu arada bu oyun çevirinin v2. Türkçe yamasını kurunca oyuna girmiyor, yamayı kaldırınca giriyor. Yani hevesiniz kursağınızda kalacak biraz. Bu sitede de bu sorunla karşılaşmışlar ve yeni konu açmışlar. Sanırım Epic Games olduğu için uyuşmazlık oluyor. Diğer konunun takipcisiyim umarım çözüm bulunur İngilizce olarak devam edeceğim bakalım.

Diğer konunun linki: Metro 2033 Redux Türkçe Yama ile Açılmıyor - Technopat Sosyal
Merhaba,

Aşağıda ki adımları uygulayarak oyunu kütüphanenizde görüntüleyebilirsiniz.

1. Epic Games başlatıcıyı tamamen kapat, "Task Manager"'da herhangi bir işlemin çalışıp çalışmadığını kontrol et.
2. Win + R tuşlarına basıp % appdata% dosyayı arat.
3. AppData klasöründe "Yerel" dosyasını bul ( Local de yazabilir)
4. Orada Epic Games Launcher'ı ara
5. "Kayıtlı" klasörüne Git ( Saved )
6. Bu klasörde webcache klasörü içerisinde ki herşeyi sil

Şimdi Epic Game'i açabilirsin.

İyi oyunlar.
Hocam bu hangi sorunun çözümü türkçe yama kurunca açılmamasının mı?

Konu Çözüldü..

Merhaba dostlar, arkadaşım buldu sağ olsun siteden ben de paylaşayım burada. Bu Epic Games madurları faydalansınlar. Aslında oynayıp devam edecektim ama benim gibi bu sorunla karşılaşanlar buraya gelip eli boş dönsünler istemedim siteye üye oldum ve paylaştım. Oyun çevirinin V2 yamasıdır.

Edit: Bu arada bu oyun çevirinin v2. Türkçe yamasını kurunca oyuna girmiyor, yamayı kaldırınca giriyor. Yani hevesiniz kursağınızda kalacak biraz. Bu sitede de bu sorunla karşılaşmışlar ve yeni konu açmışlar. Sanırım Epic Games olduğu için uyuşmazlık oluyor. Diğer konunun takipcisiyim umarım çözüm bulunur İngilizce olarak devam edeceğim bakalım.

Diğer konunun linki: Metro 2033 Redux Türkçe Yama ile Açılmıyor - Technopat Sosyal

Oyunçeviri'nin yayınladığı V2 yaması gerçekten rezalet. Bunun yerine internette küçük bir araştırma daha yapıp eski sürümü bulun ve onunla oynayın lütfen. Hem oyunu bozuyor hem yanlış çeviriler var.

Son düzenleyen: Moderatör:

dostum teşekkür ederim sabahtır arıyordum yamayı sayende buldum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı