Metro 2033 Redux introdan sonra crash veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

reyZ19

Hectopat
Epic Games üzerinden bedava iken Metro 2033 Redux aldım bugün oyunu indirdim fakat intro geçtikten sonra crash veriyor.
Dosyaları doğrulama yaptım yine de olmadı. Yönetici olarak çalıştırdım yine de olmadı. Burada anlatılanları da yaptım yine de olmadı.

Crash:
Kod:
Sorun imzası:
  Sorunlu Olay Adı:    APPCRASH
  Uygulama Adı:    metro.exe
  Uygulama Sürümü:    1.0.1.10
  Uygulama Zaman Damgası:    5cc319d4
  Hata Modülü Adı:    metro.exe
  Hata Modülü Sürümü:    1.0.1.10
  Hata Modülü Zaman Damgası:    5cc319d4
  Özel Durum Kodu:    c000001d
  Özel Durum Uzaklığı:    000000000082b31d
  OS Sürümü:    6.3.9600.2.0.0.256.48
  Yerel Kimlik:    1055
  Ek Bilgiler 1:    0ace
  Ek Bilgiler 2:    0ace03388796492f39e5e9cf8e71f8f1
  Ek Bilgiler 3:    9cd1
  Ek Bilgiler 4:    9cd1d6805aa9782f0efd84ae460e97f7

Oyun neden Epic Games konumunda değil de değiştirdiğiniz bir konumda? Oyunu varsayılan dosya konumuna taşırsanız sorun çözülür bence. Yine sorun devam ederse varsayılan dosya konumuna taşıdıktan sonra oyun dosya bütünlüğünü doğrulayabilirsiniz.

Hocam aynı sorunu ben de yaşamıştım ama ben Geniş Ekran'dan girdim diye öyle oluyordu.Daha sonra normalden girince düzelmişti.

Bu arada daha önceden oyuna girebildiniz mi hiç ? Yoksa aldığınızdan beridir mi bu sorunu yaşıyorsunuz?
*Edit*
Epic Games kullanmayın!

Oyun neden Epic Games konumunda değil de değiştirdiğiniz bir konumda? Oyunu varsayılan dosya konumuna taşırsanız sorun çözülür bence. Yine sorun devam ederse varsayılan dosya konumuna taşıdıktan sonra oyun dosya bütünlüğünü doğrulayabilirsiniz.
İndirirken konum seçme yeri vardı oradan seçtim.

Hocam aynı sorunu ben de yaşamıştım ama ben Geniş Ekran'dan girdim diye öyle oluyordu.Daha sonra normalden girince düzelmişti.

Bu arada daha önceden oyuna girebildiniz mi hiç ? Yoksa aldığınızdan beridir mi bu sorunu yaşıyorsunuz?
*Edit*
Epic Games kullanmayın!
Oyuna hiç giremedim ana menüyü bile göremedim.
Neden Epic Games kullanmayalım?

İndirirken konum seçme yeri vardı oradan seçtim.

Oyuna hiç giremedim ana menüyü bile göremedim.
Neden Epic Games kullanmayalım?
Öncelikle bu lafı işin şakasına dedim ancak şöyle bir durum var.
Epic Games, genel olarak PC oyunculuğunun en büyük düşmanıdır ve genel olarak iğrenç bir arayüze sahip (bence).

Yeni konular

Geri
Yukarı