Çözüldü Metro 2033 Redux "MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll" hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Krom_leag

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Epic Games'den metro 2033REDUx ve last light Redux'da başlıktaki hataları alıyorum. İnternetten araştırıp denedim C++2015 vb tüm seçenekleri denedim ama hala aynı hatayı alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Download dedikten sonra hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (X86) hem de 64 Bit (X64) sürümü kurmalısınız.

Download dedikten sonra hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (X86) hem de 64 Bit (X64) sürümü kurmalısınız.

Yanlış bilgi
Merhaba. Epic Games'den metro 2033REDUx ve last light Redux'da başlıktaki hataları alıyorum. İnternetten araştırıp denedim C++2015 vb tüm seçenekleri denedim ama hala aynı hatayı alıyorum.

Direct X kur ve bu msvcp140.dll dosyasını indirip C Disk>Windows>system32(32 Bit ise)>SsyWOW64(64 bit ise) klasörünün içine at. Ve Windows güncelle olacağını umuyorum.

Download dedikten sonra hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (X86) hem de 64 Bit (X64) sürümü kurmalısınız.

Download dedikten sonra hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (X86) hem de 64 Bit (X64) sürümü kurmalısınız.

Çözüm
Hocam dediklerinizi teker teker yerine getirdim bilgisayarla aram iyidir fakat hala aynı sorunu yaşamaktayım başka çözüm varmı veya discord,team viewer üzerinden online yardım edebilirmisiniz veya yardım edecek birini tanıyormusunuz?
ÖNEMLİ hocalarım indirdiğim vrrunt,me dosyasını direk hata aldığım oyunun dosyalarının içine koydum ve hata çözüldü ilgileriniz için teşekkürler

Son düzenleme:
İlk 2 öneri yapmayın. Çoklu indirmeye izin vermediğin için muhtemelen birini eksik kuruyorsun. Ve bu attığım daha günceli.

Şunları kurunuz:
Direkt yükleyecektir, ikisini de kur.
Vrrunt,me dosyasını direkt hata aldığım oyunun dosyalarının içine koydum ve hata çözüldü ilgileriniz için teşekkürler
Öyle bir dosya göremedim, bu sorunun kaynağı paketlerin eksik olması.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı