Metro 2033 Redux oynanmalı mı?

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Beni aşırı baydı. Diğer oyundan başlamak istiyorum. İzlemesem çok şey kaçırır mıyım?

Hocam aşırı baydı beni. Özellikle ana karakter konuşmuyor. Deli gibi hissediyorum.

Ana karakter konuşmuyor diye baydıysa diğer oyunları da oynamayın onlarda da konuşmuyor.

Hocam aşırı baydı beni. Özellikle ana karakter konuşmuyor. Deli gibi hissediyorum.
Ana karakter hiçbir oyunda konuşmuyor. Bazı FPS oyunları, oyuncu kendini daha çok oyunun içinde hissetsin diye ana karakteri konuşturmuyor. Tabii bazıları da masraftan falan kaçmak için yapıyor bunu.

Ana karakter konuşmuyor diye baydıysa diğer oyunları da oynamayın onlarda da konuşmuyor.

Ana karakter hiçbir oyunda konuşmuyor. Bazı FPS oyunları, oyuncu kendini daha çok oyunun içinde hissetsin diye ana karakteri konuşturmuyor. Tabii bazıları da masraftan falan kaçmak için yapıyor bunu.

İyi de oyun hikaye oyunu olunca bayıyor. Sadece ana karakter konuşmuyor diye değil, çok eski geldi oyun bana. Hikayesi de biraz saçma geldi sürekli baskın yiyoruz. Mermi sıkıntısı çekiyorum.

İyi de oyun hikaye oyunu olunca bayıyor. Sadece ana karakter konuşmuyor diye değil, çok eski geldi oyun bana. Hikayesi de biraz saçma geldi sürekli baskın yiyoruz. Mermi sıkıntısı çekiyorum.

Oyunun olayı o hocam zaten. Mermi sıkıntısı çekmeniz gerekiyor. Bu kadar basit yani. Ha oyun hoşunuza gitmiyorsada salın gitsin YouTube'da illaki hikaye özeti vardır. Hbaeriniz olsun devam oyunu Last Light ile arasında neredeyse hiçbir fark yok.

Oyunun olayı o hocam zaten. Mermi sıkıntısı çekmeniz gerekiyor. Bu kadar basit yani. Ha oyun hoşunuza gitmiyorsada salın gitsin YouTube'da illaki hikaye özeti vardır. Hbaeriniz olsun devam oyunu last light ile arasında neredeyse hiçbir fark yok.

İki oyunun da hikayesi nedir hocam?

Oyunun mekanikleri bi' tık eski zaten. Hikâyesi orta karar, çok beklentin olmasın o yönden. Diğer iki oyunun, özellikle Exodus, hikâyesini daha çok sevmiştim ben. Ayrıca kaynak sıkıntısı çekmen normal. Atmosferle birlikte bu da bir gerginlik veriyor sana. Metro oyunlarının olayı bu.

Oyunun mekanikleri bi' tık eski zaten. Hikâyesi orta karar, çok beklentin olmasın o yönden. Diğer iki oyunun, özellikle exodus, hikâyesini daha çok sevmiştim ben. Ayrıca kaynak sıkıntısı çekmen normal. Atmosferle birlikte bu da bir gerginlik veriyor sana. Metro oyunlarının olayı bu.

Hikaye nedir? Bir de last Light'da durum nasıl? Mekanikler vs.

Geri
Yukarı