Metro 2033 Redux silah nasıl alınır?

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna yeni başladım. İlk görevlerdeyim bana cephaneliğe git ve silah al diyor gidiyorum adam silahı tanıtıyor ve masaya koyuyor fakat silahı alamıyorum. Üstünde hiçbir işaret çıkmıyor klavyedeki bütün tuşlara bastım fakat alamıyorum silahı videolardan izledim adamlar silahın üstüne baktığında e ye bas al yazıyor fakat bende öyle bir şey yok. Nasıl alacağım?

Arkadaşlar oyuna yeni başladım. İlk görevlerdeyim bana cephaneliğe git ve silah al diyor gidiyorum adam silahı tanıtıyor ve masaya koyuyor fakat silahı alamıyorum. Üstünde hiçbir işaret çıkmıyor klavyedeki bütün tuşlara bastım fakat alamıyorum silahı videolardan izledim adamlar silahın üstüne baktığında e ye bas al yazıyor fakat bende öyle bir şey yok. Nasıl alacağım?
Bir de E tuşuna uzun basmayı dene. Ben de uzun basınca alıyordu.

Bunları denedim zaten bunlar çözüm olsa buraya yazmam tuşa bir şey falan atamadım silah yerlerim de boş oyunun başındayım daha başka önereceğiniz bişye yok mu?

Aynı sorun bende de var düzeltemiyorum tüm her şeyi denedim fakat olmuyor.

o`save dosyasını sildim ve yeni bi save başladım,ve şu an son görevdeyim,deneyin isterseniz bende oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı