Metro 2033 Redux Türkçe yama hata veriyor

Evet hocam konudaki gibi hem yama dosyasını hem de oyunun kurulu olduğu bölümü kesperskyden istisna kısmına ekleyip bilgisayarı yeniden başlatın.
Ardından yamayı tekrar kurmayı deneyin.

Hocam ayrıca kısayolu seçiyorsunuz. Oyunun kurulu olduğu klasördeki EXE dosyasını seçin.

Hocam istisna eklediğim ama eklediğim istisnaları göremiyorum.

Evet hocam konudaki gibi hem yama dosyasını hem de oyunun kurulu olduğu bölümü kesperskyden istisna kısmına ekleyip bilgisayarı yeniden başlatın.
Ardından yamayı tekrar kurmayı deneyin.

Hocam ayrıca kısayolu seçiyorsunuz. Oyunun kurulu olduğu klasördeki EXE dosyasını seçin. Kütüphanenizde oyunu bulup sağ tık yönet yerel dosyalara göz at kısmından oyunun kurulu olduğu bölümü bulabilirsiniz. Yama uygulamasında da oradaki EXE dosyasını seç.

Yok hocam hiçbir türlü olmuyor oynamayacağım bilmem ne yaptığım oyununu.

1716716628869.png

Kaspersky'da bu hatayı veriyor istisna ekle diyorum yine aynı hata ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
Hocam istisna eklediğim ama eklediğim istisnaları göremiyorum.

Yok hocam hiçbir türlü olmuyor oynamayacağım bilmem ne yaptığım oyununu.

Eki Görüntüle 2204995

Kaspersky'da bu hatayı veriyor istisna ekle diyorum yine aynı hata ne yapmam lazım?
Hocam birşeyi yanlış yapıyorsunuz. İstisnalar bölümünde dosya konumları gözükecek şekilde ekran görüntüsü atar mısınız.

Bilgisayarı yeniden başlatın ve yama uygulamasını açın . Hata verirse ne zaman verdiğini de söyler misiniz ?
Yama uygulaması açılırsa dosya seçme kısmında kısayolu değil steam den öğrendiğiniz oyunun kurulu olduğu dosyadaki exe dosyasını seçin .

Eki Görüntüle 2205054
Aç tuşuna basınca hata veriyor.
Hocam seçtiğiniz dosya kısayol dosyası. Oyunun kurulu olduğu yerden exe dosyasını sececeksiniz.

Hocam seçtiğiniz dosya kısayol dosyası. Oyunun kurulu olduğu yerden exe dosyasını sececeksiniz.
Oyunun kurulu olduğu konumu bilmiyorsanız
Steam kütüphanenizde oyunu bulup sağ tık yönet yerel dosyalara göz at kısmından oyunun kurulu olduğu bölümü bulabilirsiniz.

Hocam seçtiğiniz dosya kısayol dosyası. Oyunun kurulu olduğu yerden EXE dosyasını sececeksiniz.

Oyunun kurulu olduğu konumu bilmiyorsanız.
Steam kütüphanenizde oyunu bulup sağ tık yönet yerel dosyalara göz at kısmından oyunun kurulu olduğu bölümü bulabilirsiniz.

Oyunu Epic Games üzerinden satın aldım.

Geri
Yukarı