Metro 2033 Redux Türkçe yama hata veriyor

Hocam seçtiğiniz dosya kısayol dosyası. Oyunun kurulu olduğu yerden EXE dosyasını sececeksiniz.

Oyunun kurulu olduğu konumu bilmiyorsanız.
Steam kütüphanenizde oyunu bulup sağ tık yönet yerel dosyalara göz at kısmından oyunun kurulu olduğu bölümü bulabilirsiniz.

Hocam oldu hocam vallahi beton yetmez :D ne desem az hocam ben vazgeçtim siz geçmediniz yardımlarınız için teşekkürler.

1716720499128.png

Hocam bir de şunu çözebilirsek mükemmel olur.1716720499128.png

Hocam oldu hocam vallahi beton yetmez :D ne desem az hocam ben vazgeçtim siz geçmediniz yardımlarınız için teşekkürler.
Rica ederim hocam . İyi oyunlar.

Eki Görüntüle 2205070

Hocam bir de şunu çözebilirsek mükemmel olur.Eki Görüntüle 2205070
Oyunu açarken mi geliyor hocam.

Sağ olun hocam sizi de yordum kusura bakmayın.

Hayır hocam masaüstünde duruyor PC açılınca bu da kalıyor böyle.
Hocam kespersky ye istisna olarak :C:\ Program Files\Epic Games\Metro 2033 klasöründe ekleyin.
Olmazsa kespersky yi silebilirsiniz. İhtiyacınız yoksa.

Hocam kespersky ye istisna olarak :C:\ Program Files\Epic Games\Metro 2033 klasöründe ekleyin.
Aslında istisnalara eklediğiniz için uyarı vermemesi lazım. İsterseniz pc yi yeniden başlatın. Olmazsa kespersky yi silin.

Hocam kespersky ye istisna olarak :C:\ program Files\Epic Games\Metro 2033 klasöründe ekleyin.

Aslında istisnalara eklediğiniz için uyarı vermemesi lazım. İsterseniz PC'yi yeniden başlatın. Olmazsa kespersky yi silin.

Aynı uyarıyı verdi hocam bunun bir çözümü yoksa sileceğim bir de bu algıladığı şey tehlikeli bir şey mi?

Aynı uyarıyı verdi hocam bunun bir çözümü yoksa sileceğim bir de bu algıladığı şey tehlikeli bir şey mi?
Yok hocam yama ile ilgili . Silebilirsiniz. Ardında içiniz rahat etsin diyorsanız hızlı tarama yapabilirsiniz.

Yok hocam yama ile ilgili . Silebilirsiniz. Ardında içiniz rahat etsin diyorsanız hızlı tarama yapabilirsiniz.
Oyunda sorun yok değil mu türkçe olarak açılıyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı