Metro 2033 Redux'ı atlayıp diğer Metro oyununa geçilir mi?

Mırnav

Hectopat
2033 Redux gerçekten berbat bir oyun. 1.5 saat oynadım neredeyse ve çekilir gibi değil. Seslendirmeler berbat, yüzler çok korkutucu gerçekten oyunun yaratıkları daha cana yakın duruyorlar. o dar alanda adamlar 1 ile yürüyorlar. Üstüne vuruş hissiyatı dümdüz yok, yok yani. Sağ sol yaparken animasyon koymamışlar. Yaratıklardan sadece kan fışkırıyor.
Kısaca bu oyunu oynamasam hikayeden bir şey kaybeder miyim? Direk sonraki oyun: Metro: Last Light Redux'a geçeyim mi? Gördüğüm kadarıyla oda önceki oyununa çok benziyor. En son oyunu Metro Exodus'a geçeyim mi?
Eğer kaybedeceksem hikayeden bu hikayeyi özetleyebilecek bir video buldum bakabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atlayacaksanız Exodus'a geçin. İkinci oyun birincinin aynısı. Hikayeyi kaçırırsınız. Onu da açıklayan videolar var. İsterseniz öyle tamamlarsınız.

Youtube'dan açın hikayesini geçin. Şahsen The Last of Us Remastered bana sıkıcı gelmişti hikayesini dinleyip Part II'ye geçmiştim.

YouTube'dan açın hikayesini geçin. Şahsen The Last of Us Remastered bana sıkıcı gelmişti hikayesini dinleyip part II'ye geçmiştim.

Daha dün bitirdim seriyi. Gerçekten çok şey kaçırıyorsun. 2. si her türlü daha iyi Remastered'dan ama gerçekten işleyiş bakımından başkalar. Alacak bütçen varsa almanı öneririm. Hatta 30 TL'ye aile hesapları satıyorlar oradan da deneyebilirsin.

Atlayacaksanız Exodus'a geçin. İkinci oyun birincinin aynısı. Hikayeyi kaçırırsınız. Onu da açıklayan videolar var. İsterseniz öyle tamamlarsınız.

Benim hatırladığım kadarıyla ilk oyunu sevmezsen ikinciyi de sevme ihtimalin çok düşük.

Teşekkürler.

Beğenmediyseniz hikayeyi dinleyip atlayabilirsiniz tabii. Diğer türlü çok da büyük eksiklik olmasa da bazı yerleri anlamdırmak da zorlanabilirsiniz. Ha ben üç oyunu da oynarken zevk aldım, ama herkes beğenecek diye bir şey yok.

Daha dün bitirdim seriyi. Gerçekten çok şey kaçırıyorsun. 2. si her türlü daha iyi Remastered'dan ama gerçekten işleyiş bakımından başkalar. Alacak bütçen varsa almanı öneririm. Hatta 30 TL'ye aile hesapları satıyorlar oradan da deneyebilirsin.
%40'ına kadar oynadım bence iyi dayandım. Part I'i zaten bilerek çıkartmadılar hem ufak bir farkla daha düşük görüntü kalitesi var olmasına rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı