Metro 2033 vs. Redux

Normal sürümündeki Artyom'un sesi bana daha güzel geliyordu. Hatta atmosferi daha iyi yansıtıyor gibi geliyordu bana. Ama grafik olarak Redux önde.

Artyom hiç konuşmuyor ki? Nefes alışverişini mi ses olarak nitelendiriyorsun? Bence bu serinin en büyük eksisi ana karakterin konuşmaması. Bazı RPG'lerde sanki iyi bir şey miş gibi böyle tercih ediyorlar ama inanılmaz ruhsuzlaştırıyor oyunu. Ben bir noktadan sonra Artyom'un varlığını bile unutuyorum. Son oyunda bari seslendirselerdi adamı. Eşi bir şey diyor mal gibi bakıyor.

Artyom hiç konuşmuyor ki? Nefes alışverişini mi ses olarak nitelendiriyorsun? Bence bu serinin en büyük eksisi ana karakterin konuşmaması. Bazı RPG'lerde sanki iyi bir şey miş gibi böyle tercih ediyorlar ama inanılmaz ruhsuzlaştırıyor oyunu. Ben bir noktadan sonra Artyom'un varlığını bile unutuyorum. Son oyunda bari seslendirselerdi adamı. Eşi bir şey diyor mal gibi bakıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sesten bahsediyorum. Hatta bölümler arası geçerken de kısaca konuşma yapıyor.
Bu güzel sesi buna dönüştürdüler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gordon da konuşmuyordu ama çok şey anlatıyordu.

Arkadaş sanırım endinglerdeki seslendirmeyi ve görev bitince artyom seslendirilmesini diyor.

Metro serisine başlayacağım hikaye Metro 2033'te mi başlıyor?
Yoksa Metro 2033 Redux oyunun iyileştirilmiş hali mi?
Yani direk Redux'a başlasam hikayeyi kaçırmış olur muyum?

Metro serisine başlayacağım hikaye Metro 2033'te mi başlıyor?
Yoksa Metro 2033 Redux oyunun iyileştirilmiş hali mi?
Yani direk Redux'a başlasam hikayeyi kaçırmış olur muyum?

Redux oyunun iyileştirilmiş hali. Metro 2033 Redux oynamalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı