Metro 2034 Yayın Evi Farkı

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Yüksek ihtimalli azıcık bile olsa farklar bulunur diye düşünüyorum. 2033 kitabını zamanında çok aramıştım, bulamamıştım. Eğer sipariş verecekseniz, ürün elinize ulaştığında haber ederseniz mutlu olurum. Genelde stoklarda yoktu geçen sene.

Yüksek ihtimalli azıcık bile olsa farklar bulunur diye düşünüyorum. 2033 kitabını zamanında çok aramıştım, bulamamıştım. Eğer sipariş verecekseniz, ürün elinize ulaştığında haber ederseniz mutlu olurum. Genelde stoklarda yoktu geçen sene.
Kitap elime ulaştı bugün, idefix ile aldık hepsiburada Ocak ayının ortasında bi' süre veriyordu gönderim için geçen pazar günü sipariş verdik ilk iş günü kargolandı hemen. İki kitapta Panama Yayıncılıktan.

Unutmadığınız için teşekkürler. Adınıza mutlu oldum. 1 sene öncesine falan baya bir aramıştım, basımı durdurulmuştu. En kısa zamanda ben de siparişini vereceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı