Metro 4 gelecek mi?

Mertcanndyh

Decapat
Arkadaşlar merhabalar, geçen gün 4A Games'in sitesinde bir blog okudum. Yeni bir oyun gelecekmiş sanırım. Bilgisi olan var mıdır? Hiçbir yerde bir haber göremedim daha?

Metro 2035 adlı kitap yani Exodus, 2015 yılında yazıldı. 2036 diye bir kitap yok. Yeni kitap çıkana kadar devam oyunu gelmez. Yan hikaye benzeri farklı bir hikaye veya DLC gelebilir. Yeni oyun gelmesini doların düşmesi kadar istiyorum ben de. En iyi hikayeye sahip yapımlardan birisi bu.

4A Games'in kitaplarından ayrı ilk oyunu olacak ne olacak görelim online yaparlarsa büyük ihtimalle iğrenç olur.

Doğrudan Exodus'a devam geleceğini sanmıyorum. Metro evreninde geçen başka bir hikaye olabilir veya yepyeni bir marka...

Üzdün.

Çok severek oynuyordum, finali içimi karartmıştı bir oyunu ilk defa iliklerime kadar yaşamış gözlerimden damlalar fışkırmıştı sanki kendimmişim gibiydi sanırım metro 4 gelecek çünkü firmanın tek başarısı metro üzerinden bunu devam ettireceklerdir umarım.

Çok severek oynuyordum, finali içimi karartmıştı bir oyunu ilk defa iliklerime kadar yaşamış gözlerimden damlalar fışkırmıştı sanki kendimmişim gibiydi sanırım metro 4 gelecek çünkü firmanın tek başarısı metro üzerinden bunu devam ettireceklerdir umarım.
Metro bitti artık. Artyom'un hikayesini sakız gibi uzatmak ismi lekelemekten başka bir şey yapmaz. Her şey tadında güzeldir. Bak mesela CDPR Witcher üçlemesini bitirdikten sonra Witcher 4'e zorlamadı, yeni bir marka oluşturmayı seçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı