Çözüldü Metro Exodus açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GTX 1650 4 GB
Anakart
LENOVO 82K2
İşlemci
RYZEN 5 5600H
Arkadaşlar Steam üzerinden Metro Exodus satın aldım oyunu açmaya çalışında bu hataları alıyorum bir çözümü var mıdır bu sorunun?

Edit: Oyun Enhanced Edition sürümü?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (438).png
    Ekran Görüntüsü (438).png
    50,5 KB · Görüntüleme: 86
  • Ekran Görüntüsü (440).png
    Ekran Görüntüsü (440).png
    366,2 KB · Görüntüleme: 94
Çözüm
Ama oyunun sistem gereksinimlerinde en düşük GTX 670 yazıyordu.

Peki Enhanced Edition sürümü olmasa normal olanı oynasam oynayabilir miyim aralarında bir fark var mıdır?
Normal olan sürümü kurmalısınız. RTX destekli veya AMD RX6000 serisi bir kartınız yoksa Enhanced olan sürümü açamazsınız.
Arkadaşlar Steam üzerinden Metro Exodus satın aldım oyunu açmaya çalışında bu hataları alıyorum bir çözümü var mıdır bu sorunun?

Ekran kartınız DXR1.1 ya da üstünü desteklemiyor.

Ekran kartınız DXR1.1 ya da üstünü desteklemiyor.

Peki Enhanced Edition sürümü olmasa normal olanı oynasam oynayabilir miyim aralarında bir fark var mıdır?

Normal olan sürümü kurmalısınız. RTX destekli veya AMD RX6000 serisi bir kartınız yoksa Enhanced olan sürümü açamazsınız.

Çözüm
Estagfurullah. Oyun dosyasinda user. CFG bulun not defteriyle acip ekran goruntusu atin.

Normal olan sürümü kurmalısınız. RTX destekli veya AMD RX6000 serisi bir kartınız yoksa enhanced olan sürümü açamazsınız.

Hocam Enhanced Edition sürümü sildim şimdi internet baktım GTX 1650 açılmıyormuş zaten o sürüm kusura bakmayın sizinle böyle oyun oynar gibi oldu hakkınızı helal edin <3

Geri
Yukarı