Metro Exodus alınır mı?

Konuyla alakasız ama şu foruma her girdiğimde bu turuncu kediyi görüyorum. Hocam sizin işiniz gücünüz yok mu?

Exodus diğer iki oyunun üstüne koymuş bir oyun. Oyunun mantığı, oynanışı büyük oranda aynı. Ama yeryüzünde oynamak ve trenle gezme konsepti hoşuna gidebilir. Bir yayıncıdan rastgele bir bölüm açıp x2 hızında bile olsa izle. En iyi fikri bu verir sana.

Arkadaşın haklı, konsept gene aynı konsept. Metro'nun önceki oyunlarını beğenmediysen muhtemelen bu oyununu da beğenmezsin.

Hocam oyun arıyorum ama GeForce NOW'da olan arıyorum. Güzel olanlar ya GFN'de yok ya da var ama pahalı. Steam takıntım yok. Benim birkaç arkadaşım var onlara sordum hep Metro Exodus al GFN'deki en iyi oyunlardan biri olabilir diyorlar ama sevmediğim için almıyorum. Bir de ben bir oyuna fazla para verirsem o oyunu beynim iade et iade et diyor. Geçen Watch Dogs Legion aldım pahalı değil 40 TL ama yarım saat oynayıp iade ettim dün aynısını Ready or Not'ta yaşadım 1 saat oynadım iade ettim. Bu hissi bir tek RDR2'de yaşamadım onu da ucuza aldım zaten 98 TL. Bu yüzden 150 TL bütçem var parasını hakedecek oyun arıyorum. Tom Clancy division2 mi alsam dedim klasik Ubisoft oyunu diyorlar.

Biraz içimi dökmüş olabilirim :D

Konuyla alakasız ama şu foruma her girdiğimde bu turuncu kediyi görüyorum. Hocam sizin işiniz gücünüz yok mu?

Hocam okul var ama sınavlar bitti gitmiyorum. Dershane de artık gitmiyorum sınavlar bittiği için. Son zamanlarda arkadaşlarla geziyorum 1-2 saat sonra turuncu kediyi görmeyeceksiniz :D

Geri
Yukarı