Metro Exodus: Enhanced Edition %100 Türkçe Yama - Anonymous Çeviri

Dostum peki bu yamalar kendi çapında ne kadar güvenli? Ayrıca bunları Origin gibileri tespit etme durumları nasıl? BF5 görüyorum orada ve online bir oyun. Hile algılanabilir.
Merhaba, yamalarımızın hiçbirinin tek oyunculu oyunlarda bir ban ihtimali yoktur. Üyelik kütüphanemizde bulunan bazı oyunların (Star Wars Battlefront II, Battlefield V vb.) online kısımları da bulunuyor.

Battlefront II'nin online kısmı da çevrili olup, şimdiye kadar bir banlanma geri bildirimi görmedik. Keza oyunu kendi ekibimiz de onlarca saat online olarak test etti ancak tabii ki kimseye yama aktifken oyunun online kısmına girmesini önermiyoruz.

Battlefield V'in ise teknik sebeplerden ötürü online kısmı çevrilemiyor, bu sebeple yama aktifken oyuna online girmeyi kullanıcılarımıza önermiyoruz. Tüm bu bilgiler ve uyarılar yama kurulum notlarımızda da bulunuyor :)

nhanced Edition'u için yama oyunun v2.0 sürümünde çalışmaktadır.

Hocam maalesef Epic Games üzerinden satın alınmış Metro Exodus'ta yamanız klavye ayarlarını bozuyor.

Çözüldü: Metro Exodus kendi kendine tuşlara basıyor

Yukarıdaki linkte sorundan bahseden arkadaş ve ben gibi bir çok kişi tuşların takılma probleminden muzdarip. Oyun anca Epic Games üzerinden oyunu tekrardan doğrulayınca düzeliyor bu seferde yama ortadan kalkıyor. Bilginize

Hocam maalesef Epic Games üzerinden satın alınmış Metro Exodus'ta yamanız klavye ayarlarını bozuyor.

Çözüldü: Metro Exodus kendi kendine tuşlara basıyor

Yukarıdaki linkte sorundan bahseden arkadaş ve ben gibi bir çok kişi tuşların takılma probleminden muzdarip. Oyun anca Epic Games üzerinden oyunu tekrardan doğrulayınca düzeliyor bu seferde yama ortadan kalkıyor. Bilginize
Bahsedilen yama bu yama değil. Bu yama, oyunun Enchanced versiyonu için. Oyunun düz hali için olan bir yamamız da var evet. Ama konuda bahsedilen yamanın o olup olmadığı bile belli değil, ki oyunun düz versiyonu için birden fazla yama var.

Bizim yamalarımıza gelince, oyunun her iki versiyonu için olan yamalar binlerce kez indirildi, hiçbir olumsuz geri dönüş olmadı.

Dostum peki bu yamalar kendi çapında ne kadar güvenli? Ayrıca bunları Origin gibileri tespit etme durumları nasıl? BF5 görüyorum orada ve online bir oyun. Hile algılanabilir.
Yama hikaye modu için, online girerken ne olur ne olmaz diye kaldırırsan bir sorun çıkmaz. Yamalar güvenilir.

Edit: Konu biraz hortladığı için görmedim tarihi, cevabı verilmiş zaten.

Eki Görüntüle 1173839
Moskova metrosunun yıkık harabelerinden kaç ve kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir maceraya atılın, hayatta kalın.

Anonymous Çeviri olarak Shadow of Tomb Raider'dan sonra hazırladığımız ilk Türkçe yama olan Metro Exodus'un 6 Mayıs 2021'de çıkan yeni nesil güncellemesine sahip olan sürümü, Enhanced Edition'ın uyarlama Türkçe yamasını hazırlayıp 4 Temmuz 2019'da ücretsiz bir şekilde yayınladık. Enhanced Edition'u için yama oyunun v2.0 sürümünde çalışmaktadır.

Metro Exodus Enhanced Edition'ın Türkçe yamasına, programımıza ücretsiz kayıt olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

not: Metro Exodus Enhanced Edition yaması, standart Metro Exodus'la aynı paketleme yöntemini kullanmadığı için iki sürüm ayrı ayrı gözükmektedir kullandığınız sürümün yamasını indirmelisiniz.
Eki Görüntüle 1173854

Ayrıca YouTube kanalımızda yama için hazırladığımız oynanış videosuna göz atabilirsiniz:
Yamanızı indirdim ama sorun şuradaki oyun dosyası bomboş. Kurulum hakkında videonuz varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı