Çözüldü Metro Exodus Enhanced Edition BugTrap hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AresSenseii

Hectopat
Merhabalar; Metro Exodus Enhaced Edition açılırken bu hatayı veriyor:

RX 580 8GB
R5 2600
16GB RAM

Sistemim tamamen güncel.

Trap.PNG

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
RX 580 Ray Tracing desteklemiyor ki? Bu kartla oynayabileceğini zannetmiyorum, Enhanced değil düz versiyonunu indir.
Ray Tracing olması şart değil. Oyun RT kapalı da oynanabiliyor. En azından ben öyle biliyorum. Benchmark modunda RT kapatılabiliyor.

Yanlış biliyor olabilirim. Bakıyorum.
Enhanced Edition açılırken RT desteklemeyen kartlarda "Bu oyun sadece RT destekleyen kartlar içindir." hatası veriyordu.

Ray Tracing olması şart değil. Oyun RT kapalı da oynanabiliyor. En azından ben öyle biliyorum. Benchmark modunda RT kapatılabiliyor.

Yanlış biliyor olabilirim. Bakıyorum.

Destek vermeyen kartlarda hiç açılmıyor diye biliyorum. İçeriden açılıp kapatılabilen bir özellik yoktu. RTX 2000/3000 ve RX 6000 serisi kartlarda oyun başlatılabiliyor.

Destek vermeyen kartlarda hiç açılmıyor diye biliyorum. İçeriden açılıp kapatılabilen bir özellik yoktu. RTX 2000/3000 ve RX 6000 serisi kartlarda oyun başlatılabiliyor.
Ben sadece Benchmark yaptım oyunla. Benchmark aracında RT kapanabildiği için öyle düşündüm. Bilgi için teşekkürler 👍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı