Metro Exodus Enhanced Edition crash veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

Tevfik1010

Hectopat
RAM
corsair vengeance 6000 mhz cl30
Ekran kartı
asus tuf 4070 ti super
Anakart
msi mag x670e wifi
İşlemci
ryzen7 7700
Merhaba Metro Exodus Enhanced Edition da crash alıyorum ekran kartım ASUS TUF 4070 Ti super işlemci R7 7700 PSU 850W MSI MAG A850G.
Başka hiçbir oyunda hata almıyorum ya da başka bir sıkıntı da yok bilgisayarımda ama bu oyunda crash hatası alıyorum ayarları 2K Full oynuyorum alta crash linkini ekliyorum teşekkürler.
@Enes3078

DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırıp güncel sürücüyü kurunuz. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır:

Çözüme kavuşması durumunda belirtirseniz sevi

DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırıp güncel sürücüyü kurunuz. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır:

Çözüme kavuşması durumunda belirtirseniz sevinirim.
Hocam bilgisayarı yeni montajladım kurulumun yeni yaptım herşey sıfır win 11 kurdum ve bilgisayara ekran kartı sürücüsünün üstüne başka bi güncelleme falan yapmadım ekran kartı için en günceli yüklüydü

Crash dosyasınıda ekledim acaba orada ne olduğu ya da neden olduğu belli midir?

Dosyaya bakıp da söyledim, deneyin bakalım.

Tamam hocam deneyip yazacağım.

Hocam onboard VGA driver yüklememiştim acaba ondan yapabilir mi onboard VGA driveri yüklemeye gerek var mı?

Son düzenleme:
NVIDIA'yı DDU ile kaldırıp baştan temiz kurulum yaptım fakat aynı oyuna girdikten yarım saat sonra falan yine crash verdi.

Yeni oluşan dosyayı paylaşmanız gerekmekte.

Merhaba Metro Exodus Enhanced Edition da crash alıyorum ekran kartım ASUS TUF 4070 Ti super işlemci R7 7700 PSU 850W MSI MAG A850G.
Başka hiçbir oyunda hata almıyorum ya da başka bir sıkıntı da yok bilgisayarımda ama bu oyunda crash hatası alıyorum ayarları 2K Full oynuyorum alta crash linkini ekliyorum teşekkürler.
@Enes3078

@MayCrasH hocam sende bir bakabilir misin her şeyim güncel ama yine crash alıyorum sadece metro exodus da​

Anlaşıldı, çözüm istenmiyor. İyi sosyaller dilerim, kolay gelsin 🙏

Est hocam evde değildim o zaman şu an evdeyim oyun yine crash verdi ve crash dosyasına müdahale edemiyorum ve nerede şu an onu da bulamıyorum 😢 bulup istediğiniz dosyayı göndereceğim inşallah 🙏

Est hocam evde değildim o zaman şu an evdeyim oyun yine crash verdi ve crash dosyasına müdahale edemiyorum ve nerede şu an onu da bulamıyorum 😢 bulup istediğiniz dosyayı göndereceğim inşallah 🙏

Hele şükür ulaşabildim dosyaya buyurun hocam hatamız varsa affola

Son düzenleme:
Oyun dosya bütünlüğünü doğrulayın ve sorunun devam etmesi durumunda Olay Görüntüleyicisi raporu paylaşın. Paylaşacağınız sekme Uygulama ve Sistem sekmesi olsun. Oyun kapandıktan sonra raporu almanız gerekir ayrıca.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı