Metro Exodus her grafik ayarında 20 FPS veriyor

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar RX 6500XT i3 10100F var, ultrada 19-20 FPS alıyorum. Orta ayarlarda yüksekte düşükte de aynı. Anlamadım, sebebi nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

BIOS ve sürücülerinizi güncelleyin. Sorun devam ederse ekran kartının denetim uygulamasının ayarlarını varsayılan ayarlara çekip tekrar deneyin.
bios sürücüsünü güncellemeyi bilmiyorum varsayılan ayarlarda diye biliyorum zaten

BIOS ve sürücülerinizi güncelleyin. Sorun devam ederse ekran kartının denetim uygulamasının ayarlarını varsayılan ayarlara çekip tekrar deneyin.

Evet varsayılandaymış

8x2 = 16 GB RAM'im de var anlamıyorum ne hatası ya bende mi sorun var ilk defa bu oyunda oldu bu

Exodus enhanced edition mı oynuyorsun? Yoksa düz Metro Exodus mu?
Enc olan

Oyununuzda sıkıntı olabilir, oyun orijinal mi?
Evet oyunumu steamden aldım

Exodus enhanced edition mı oynuyorsun? Yoksa düz Metro Exodus mu?
Encin steamde baktım minimum 1050 istiyor önerilen rtx 2060 falan diyor minimum 1050 istiyor benim ekran kartım rx 6500xt 1050 kat kat iyi

Raytracingden dolayı asla FPS'in artmıyor. Enhanced edition RayTracing açık bir şekilde geliyor ve kapatamıyorsun o yüzden FPS'in hep kötü gibi düşünebilirsin.
Peki bir çözümü yok mu ya hiç mi oynayamam bunu ya aldım o kadar

Raytracingden dolayı asla FPS'in artmıyor. Enhanced edition RayTracing açık bir şekilde geliyor ve kapatamıyorsun o yüzden FPS'in hep kötü gibi düşünebilirsin.
Ama normalde yüksek ayarlar veya orta ayarlarda 60 fps oynatması lazım değil mi?

Peki bir çözümü yok mu ya hiç mi oynayamam bunu ya aldım o kadar

Ama normalde yüksek ayarlar veya orta ayarlarda 60 fps oynatması lazım değil mi?
Hayır 60 FPS oynatması lazım değil çünkü RX 6400'de RT çekirdeği sayısı çok az ve AMD RT konusunda Nvidia'ya göre bariz bir şekilde geride.

Hayır 60 FPS oynatması lazım değil çünkü RX 6400'de RT çekirdeği sayısı çok az ve AMD RT konusunda Nvidia'ya göre bariz bir şekilde geride.
Peki ne yapacağım?

6400 değil 6500xt

iade mi edeyim yani çözümü yoksa :(

Geri
Yukarı