Metro Exodus için İngilizce bilmek gerekir mi?

Venus352

Femtopat
Oyunu PS4'te oynayacağım için Türkçe yama yapamıyorum. Konsolu da kırdırmak istemiyorum. Oyunu oynamak için çok iyi İngilizce gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu PS4'te oynayacağım için Türkçe yama yapamıyorum. Konsolu da kırdırmak istemiyorum. Oyunu oynamak için çok iyi İngilizce gerekir mi?

Konsol oyunlarının için'de yönlendirmeler oluyor hangi tuşa ne zaman basmanız gerekiyor gibi onun için çok gerekmiyor bence ama kontrol konusunda reflekslerinizin iyi olması gerekir.

İnternette sadece 5.05 sürümünü orijinale çevirme var.
Ben oynamıştım kardeş. Mutlaka vardır.
Sadece Google'a Metro Exodus Vip yaz ve ilk çıkan siteye gir.

Adam oyunu daha önce başka bir platformdan satın almış. Ama Türkçe oynayamıyor. Metro'nun yapımcısı adam gibi Türkçe altyazı koysaydı da adam oynasaydı.

Ben oynamıştım kardeş. Mutlaka vardır.
Sadece Google'a Metro Exodus VIP yaz ve ilk çıkan siteye gir.

Adam oyunu daha önce başka bir platformdan satın almış. Ama Türkçe oynayamıyor. Metro'nun yapımcısı adam gibi Türkçe alt yazı koysaydı da adam oynasaydı.

Bilgisayarım kaldırmıyor. Ayrıca oyunları dijital oynuyorum. Kırık PS4 ile PS Store'a giriliyor mu?

Oyunu oynamaktayım, öyle üst düzey bir İngilizce istemiyor. Orta derecede bir İngilizce bilgin varsa oyunun hikayesini anlamakta sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Konunun üzerinden bir sene geçmiş, ne yaptığını bilemiyorum ama bir oyun için PS kırdırmak da mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı